Bilgisayarımın singeleri değişti ve programlar çalışmaz hale geldi .. acil yardım lütfen !

powerpoint i indirdim fakat açmayınca birlikte açı denedim adope yi seçtim seçmez olaydım tüm masaüstümdeki singeler değişti ve hiçbiri işe yaramıyor artık . masaüstündeki dosyaları tıklayınca adopeyle açılıyor ama hata veriyor açılmıyor yani .. sistem geri yükleme yaptım kaç kere yine de olmadı bu seferde sistem geri yükleme bir dosyaya erişemedi virüsten koruma programınızı geçici olarak devre dışı bırakın ve yeniden deneyin diyor .. bana kalsa programı devre dışı bırakıyorum ama yine olmuyor .. bilgisayarım hiç kullanılmıyor diğer bilgisayarımdan giriyorum şu anda .. hangi programa tıklasam adope açılşıyor ve hata veriyor .. acil yardım lütfen ..

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• bilgisayarda her dosyanın bir uzantısı vardır, dosyanın türünü belirten. işletim sistemi bu dosya uzantılarıyla programları eşleştirir ve sen dosyaya tıkladığın anda ilgili programı çalıştırır. sen muhtemelen .ppt uzantılı bir dosyayı adobe ile açmayı denedin, bunu yaparken de alttak kutucuğa hiç dikkat etmedin.

0|0
    0|0
    • naptım bilmiyorum belki öyle yaptım ama bunu nasıl düzeltirim :)

• powerpoint yok zaten başka bir dosyada da olmuyor .. paint i paintle açmaya çalıştım paint bu dosyayı okuyamıyor bu geçerli bir bit eşlem dosyası değil veya bu biçim artık desteklenmiyor diyor ama ben paint i silmediğime eminim

• dosyanın uzantısından emin olmak için denetim masası>klasör seçenekleri>görünüm diyip "bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" seçeneğinin başındaki onayı kaldırabilirsin. dosyanın power point dosyası olduğuna eminsen yapmana gerek yok.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Power point boyle calismaz sen farkli icinde virus olan birsey yuklemis olabilirsin ya da toplu secim yapip birlikte ac demis olabilirsin. Virus programinla once bir tarat sonra birsey cikmazsa sag tikla ve open with den dosya seklini sec

0|0
    0|0
    • powerpoint viever yükledim açmadı birlikte açı seçip adopeyi seçtim ve ondan sonra böyle oldu .. virüsten tarattım bişi çıkmadı ve sorun hala aynı

• Format at gtsn

0|0
    0|0
    • format atmayı bilmiyorum uğraşmakta istemiyorum kendim halletmek istiyorum

• zamanı geri al pcden

0|0
    0|0
    • sistem geri yükleme yaptım ama yine de olmuyor ki sorumda söyledim zaten

• sorry bir başını okumuştum at gitsin format o zaman :)

• formatla kızım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...