Fazla mı üstüne gidiyorum, ne yapmalıyım?

İlk önce faceden istek attım, kabul etmedi, daha sonra beni tanıdın mı yazdım, cevap vermedi, fazla mı üstüne gidiyorum bilmiyorum, ne yapmalıyım ?
  • Bırak gitsin
    A seç
  • Pes etme
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• yahu kız niye böyle yapsın tarihi ters çeviriyonuz .tarihten beri hep erkekler kızlara şiir güzel sözler yazar erkek teklif eder kızın ayağına gider az bir haddinizi kızlığını kadınlığınız bilin kadınlık sizin en güçlü silahnızdır şu pasifliğinize baksanıza yaa yerlerde sürünüyonuz

0|0
    0|0
    • durum böyle, hiç ilk adım atmadılar, ben ilk adım atıyım dedim, yerin dibine girdim, aşk insana herşeyi yaptırıyor işte, ne yaparsan yap ama o gururu sakın ayaklar altına almıycaksın işte

• ekliyorum sizi

• ya ozur dilrim teknik bir hata oldu telfn dokunmatik onayla yrine galba reddete bastimda bir bakarmsnz onaylndimi reddedildimi ona gore tekrardan istek gondersniz :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• İhtiyacın olan şeyin linkte olduğunu düşünüyorum. Bir incele istersen... link

0|0
    0|0
  • Tanımıyorsa eklememiş olabilir ya da çok sık face kullanmadığı için mesajı görmemiştir. Çok takmayın bu tip şeylere...

0|0
    0|0
  • Bana sorarsan burnu havada biraz. Fazla ustune gitme seni uzebilir.

0|0
    0|0
  • bu çocuk seni takmıyor eğer bir kere daha yaparsan sel olduğu günki damla kadar değerin olmaz (benzetme nasıl ama ehehehe :)

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa zorlama hacı , kasma yani . Kasınca da olmuyor

0|0
    0|0
  • Sana değer vereni anca evlenince anlıyacaksın.Evlenince talipler artıyor :D

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence isteğine cevap vermediği noktada kalmalıydın, hatta istek yollamak bile hoş değil, kızsın sonuçta

0|0
    0|0
    • ne yapıyım hiç ilk adım atan yokki, insan bir süre sonra egolarını yenik düşüyor.

• aynı ortamdaysanız bir bahaneyle yaklas, ortak arkadas da kullanabilirsin ama faceten eklemek yaş iş, karsındaki her yazdığına gülse anlamazsın, ne bileyim ben yapamazdım

• anlıyorum ama başka ortak bir noktamız kalmadı artık.

• Kimseyi umursamazsan değerli olursun, tabi bu bazen ters tepebilir:d

0|0
    0|0
  • seni önemsemiş olsaydı cevap verirdi bence uğraşma kendini küçük düşürürsün yoksa...

0|0
    0|0
    • haklısın ben son atışımı yaptım gerisi ona kalmış, ama yaptığı terbiyesizlik

• birak yaa istemiyor iste

0|0
    0|0
  • canım bırak gitsin bak hesaba bile almıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...