Bir kızla konuşmak, konuşamamak! ?

merhaba arkdaşlar bir kızla nasıl konuşulur nasıl sevdirilir kendisi vs vs vs. bunları bana öğretimiz .

NOT:DALGA GEÇİLCEK bir DURUM YOK .

Bende Kızlara karşı konuşamama sorunu ve [çekinme]

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• kızlarıda sıradan bir insan olarak sınıflandır. kızlarla konuşulacak konularda bir noktaya kadar farklı değildir. normal bir arkadaşınla sabahlara kadar konuşabiliyormusun? bir uzmanlık alanın ya da ilgilendiğin bir konu var mı? konuşmayı biliyorsan herkesle konuşursun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• espiriler yap, ve onunla konuşurken rahat ol bir kızla konuşurken ne kadar rahat olursan şansın o kadar artar

0|0
    0|0
  • Bunu birilerinin demesiyle değil tecrübeyle aşarsın ancak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İhtiyacın olan şeyin linkte olduğunu düşünüyorum. Bi incele istersen link

0|0
    0|0
  • nickinin sonu hacker olan kardeşim öncelikle şu bilgisayarın başından kalk. bilgisayar başında oturduğun sürece hiçbir şey olmaz. insan arasına karış. ancak öyle zaman içerisinde atlatabilirsin bunu. öyle espri yap söyle yap demekle çözülmez bu iş. meselenin kendisi zaten espri yapabilmekte.

0|0
    0|0
  • raht olucan kızlar karşısında..farz et asker arkaşınla konışıon...tabi bunlar için özgüven lazım...senin hepsinden önce özgüveni kazanman lazım...

0|0
    0|0
  • kardeş aynı sorun bendede var ve ben hala cevabını bulamadım :D

0|0
    0|0
  • Lisede geçti gibi benim :D

0|0
    0|0
  • Cool Ve Rahat Ol

0|0
    0|0
  • Aynen ya bendede var bir yardımcı olsanız ikimize

0|0
    0|0
  • değer vemeyin yeter

0|1
    0|0
    • manyakmısın :( değer vermesek siklemiyor diyor değer versek siktrolıp gidiyo :(((

• Okulda veya şehirde cool olacan zaten kızlar kendiliğinden geliyor :)

• brother alt klasman kızla başka konuş konuş alışırsın

Yükleniyor...