Kızlar mı daha çok Aşk ustası Erkekler mi ?

Kızlarmı daha çok aşkın peşinden koşar erkekler mi?

sizce aşk ustası hangi taraf ? buyrun münazaraya
Güncellemeler:
Aşkın kimyasıdır sex ama genelde aşk cinsiyeti bencede erkekler..

0|0
102

En İyi Kız Görüşü

• soru başlığını okuyunca elinde mala, hafif düşmüş donundan çatalı görünen bıyıklı kadınlar canlandı gözümde

elemanın biri bir soruya bu şarkıyı yapıstırmış kazayla açtım sanırım felç geçiriyorum

Tschaikowskij: Ouvertüre "1812" (Finale)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Kişiden kişiye göre değişir kimi kız var çok erkeklerle içli dışlıdır çıktığı erkek sayısını unutur bile, kimi erkek var aynen öyle şekilde. Belli olmaz karakterle alakalı bir durum

0|0
    0|0
  • bence kızlar ..nedeni kızlar aşk peşinde erkekler seks peşinde koşarda ondann..bence kızlararararararar

0|0
    0|0
    • sex olmazsa aşk da olmaz canım sex istemeyen kız varsın erkeksiz kalsın aşkıda bulamasın..

• bu devirde çıkarsız aşk olmadığı için her iki tarafta aynı ölçüde usta:)

0|0
    0|0
  • tabısı kızlar :))

0|0
    0|0
  • tabıkıde erkekler:))

0|0
    0|0
  • Erkekler.

0|0
    0|0
  • Erkeklerdir.

0|0
    0|0
  • erkekler .

0|0
    0|0
  • utaniyorum ama yazacagim;erkekler askin degil de vajinanin pesinden kosar. bu yuzden kadinlar diyorum. hem kadinlar erkeklere nazaran daha duygusal olduklari icin bu gibi konulara daha cok ozen gosterirler.bi sureden sonra da ustalik kacinilmaz oluyor.

0|0
    0|0
    • sexin nesinden utanıyorsun anlamıyorum doğan bu senin kiminle nerde yapacğın seni ilgilendirir ama konu sex e utanmak bence o konuda yetersizliğin ifadesidir..

Erkekler Ne Diyor 2

• en çok aşk acısı çeken erkeklerde tabi

0|0
    0|0
  • Kızlar görünür ama aslında erkeklerdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...