Kapat

Hergün açıp bakıyorum belki açmıştır facesini diye ama yok yok.Ne yapmalıyım?

Cok uzuluyorum :(((((((((

Benim hoşlandığım bir çocuk vardı lisedeyken.Fake hesap açmıştım onla konuşmak için.Kendimin yakın arkadaşı olduğumu söylemiştim.Sadece ağzını arıcaktım benden hoşlanıyomu diye.Öyle bir kaptırdımki kendimi.2 seneden fazla hergün konuştuk.1 gün bile konuşmasak özlerdik birbirimizi.Işın kötü yani o konuştuğu kişinin ben olduğumu bilmiyodu.Ben hep Ayseyi( gerçek beni) anlatıyodum ona.Abartmıyodum yalan söylemiyodum.Gerçekte nasılsam Ayşe öyle ayşe böyle diye anlatıp duruyodum.Sonra ben Ayseden çok hoşlanıyorum falan dedi.Yaklaşık 1 sene peşimden koştu kabul etmedim ailem yüzünden :( O bana Ayseyle senin kadar iyi anlaşamam falan diyodu.Üzülüyodum bende.Bu sene üniyi kazandık.Hesabını kapattı.Yazın açarım diye söz verdi.Daha 1 hafta olmadı kapatalı.Ama inanılmaz özledim onu.Aklımdan çıkmıyo.Hergün açıp bakıyorum belki açmıştır facesini diye ama yok yok.Ne yapmalıyım?Yokluğuna asla alışamicam.Biraz karışık yazmış ola bilirim.Umarım derdimi anlata bilmişimdir

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• yaş 12 mi :D

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • sen uniye 12 yasindami basladin?

• sanal degil yaa.lisede yan siniftandi.

• kızım ya tam sevcen bole net le olmuo bnde denedim nette hoslandım biliodum onu vede kabul etmedi vede o anki duygular bilemezsin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• demek o kız sendin ha!

0|0
    1|0
  • Ah kızlar ah ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her insan bnu yapıyo ama artık ona ya gerçeği söyle ya da sessizc e kapat o fake hesabnı ve gerçek facenle onla konuş madem snınle ıyı anlastgnı dusunmeye başladı dha fazla o faceden knusup kendinden soğutma

0|0
    0|0
  • ben anladım seni helal valla nasıl devam ettiniz o kadar zaman :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...