Kapat

Öpüşmek nedir sizin için?

Öpüşmek size ne ifade ediyor tutkumu heyecAnlı nedir?

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• London Universty College’den plastik cerrah Gus McGrouther, âşıklar arasındaki bir öpücüğün sadece basit bir öpücük olmadığını tespit etmiş.

Bir öpüşme sırasında tam olarak nelerin meydana geldiğini tespit edebilmek için lazer tarayıcıları, elektrotlar kullanarak ciddi bir araştırma yapılmış.

Elektrikle ilgili ölçümler aşk dolu bir öpücükte 34 yüz kasının tümünün olaya karıştığını ortaya koymuş.

Bu kasların hareketleri, yüz sinir nükleusları olarak isimlendirilen ve beynin belli bir kısmından gönderilen elektrokimyasal sinyallerle kontrol ediliyor.

Dudaklardaki aşırı duyarlı sinir uçları, beynin korteksinde zevk duyguları yaratan ve tutkuyu arttıran daha büyük bir alana bu sinyalleri geri gönderiyorlar.

Sonra feromonlar ve bağlayıcı kimyasallar işin içine giriyor ve böylece çiftlerin birbirlerine karşı hissettikleri aşk artıyor.

Son derece doğal ve eğlendirici bir oyun olarak gördüğümüz küçük bir öpücük bir anda yaşamın tüm değerini ortaya çıkaran bir eyleme dönüşüveriyor.

Gördüğünüz gibi yaşamdan zevk almak aslına bakarsanız o kadar zor ve bin bir türlü şartın bir araya gelmesini gerektiren bir şey değil.

Sağlıklı olmak, yediğinizin içtiğinizin tadına varabilmek ve âşık olmak yeterli.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğer gerçekten seviyorsam tutku ve şehvettir benim için. İçten öperim ama öyle bir şey yoksa öpmem zaten ilgimi çekmez.

0|0
    0|0
  • Her şeydir. Karşındakini gerçekten seviyorsan en güzel şeydir ama duyguların karışıksa en iğrencidir...

0|0
    0|0
  • Tutku heyecan karisimi :) çok zevk alınan bişey sen hiç opustun mü :)

0|0
    0|0
  • ruhumun ruhuyla bir olması demek .

0|0
    0|0
  • Baslangıc test sınav tecrübe

0|0
    0|0
  • benim için fantezi demektir zevk demektır offf

0|0
    0|0
  • duygu aşk benm için

0|0
    0|0
  • tokalaşmanın sevgiliyle yapılan hali=öpüşmek

0|0
    0|0
  • tükürük emmek

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• ben kımseyle çıkmamıştım ilk sevgılımle öpüştük şuan ayrıyız benı çok sevıyodu ama ayrıldım ondan. şuan başka sevgılısı var okldan acaba bana erkek elı değmedığı ıçın şerefsızlığınemı yaptı bunu anlamıyorum ne yapsamda anlasam benı sevdiğini hala?

0|0
    0|0
  • Tutkuuuuuuuuu

0|0
    0|0
  • flörtte sorduğu soruya

0|0
    0|1
Yükleniyor...