Güzel kadınlar neden tipsiz erkeklerle beraber?

Avmlerde falan görüyoruz güzel kızlar bebek gibi falan bakmaya kıyamıyorsun ama yanındaki erkek öküz gibi bişey kaba bakımsız maço ağzından küfür eksik olmuyor. Yani kızlar ne var böyle tiplerde sizi çeken şey ne ?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• cesaret koçum cesaret. Siz aman öylemi böylemi aman nasıl yaklaşsam triplerindeyken adamlar kızlara yaklaşıp hadi sevgili olalım dediği için bütün bunlar.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• evet ya zıtlar çekiyo galiba

benim sevgilim benden güzel mesela

0|0
    0|0
    • kızlar genelde sevdiği insanları kendilerinden güzel veya yakışıklı bulurlar zaten :)

• eskiden bnde tipe çok bakardm ama anldmki bir insanı iyi hssettrmek çok bşka bşe. işte o tipe bakmıo.

0|0
    0|0
    • yaa ben bu soruyu bir çifti gördükten sonra sordumda çocuğun kolunda jilet yaraları falan vardı o derece kopuk bişey. o adam kızı nasıl iyi hissettirebilir ki

• blmemkiiiiiiD:

• 1.para

2.adam gibidir

3.çapkın değildir

4.kıza çok iyi davranıyordurr asildir kibardır

0|0
    0|0
    • nerden kıza çok iyi davranıyordur kızı indan yerine koymuyor kız onun yanında ağzını açamıyor kı sen kendi hayalini yazmışsın

• sevgilimle buluşunca parayı ver diyorm veriyor bende üstüne koyuyorm bişeyler çatır çatır yiyoruz 2.5 yıldır birlikteyiz valla :)

• Herkes öyle olacak değilki ben sana sorunun cevabını verdim

Erkekler Ne Diyor 6

• Çirkin şansı,

Serseri ve özgüveni olduğu için çekicidir de.

Kadınlar tipe bakmaz. Erkeklerin albenisine bakarlar..

0|1
    0|0
  • ister inan ister inanma ama kadınlar o tarif ettiğin öküzlere aşık olduklarında gerçek aşkı yaşadıklarını düşünüyorlar.çünkü böyle bir adama aşık olabilmişse gerçek aşkı bulmuştur.acı ama malesef doğru.

0|0
    0|0
  • kızlar da " yakışıklı erkekler neden tipsiz kızlarla beraber " diye düşünüyordur . eminim.

0|0
    0|0
  • adalet was here ?

0|0
    0|0
  • Türk kızlarının midesizliğinden başka hiç bir sebebi yoktur...

0|0
    0|0
  • bendede tip yok ama o piyango bana vurmadı henüz

0|0
    0|0
Yükleniyor...