Sevgilim neden böyle davranıyor?

Arkadaşlar 3 yılık bir ilişkim var sevgilimi çok seviyorum onun için her şeyi göze alıyorum o da beni çok sevdiğini söylüyor yanındayken çok mutlu ediyor fakat yanında olmadığım zamanlar beni hiç umursamıyor ne söylesem ters cevap veriyor çok üzülüyorum ama yinede devam ediyor beni üzmeye kendi suçlu olsa dahi suçunu bana yıkmaya çalışıyor ne yapacağımı da şaşırdım ayrılmakta istemiyorum ondan ne yapacağım :(

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yanında değilken konuşma sen de , biraz merak etsin değerini anlayıp özlesin seni.

0|0
    0|0
  • ayrıl ayrıl,özleyecektir seni, sonra da aklı başına gelir.. özlet kendini

0|0
    0|0
  • Başka birisini bulmasın ya da biraz cinsellikten konuş seninle ilgilenecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek arkadaisnin yaptigi ayni hatayi bende erkek arkadasima yapmisdim ve ben ayrilmisdim hatta. ama sonra cok pisman oldum geri dönmek istedim Allahdanda dönebildim... valla sana ilgisiz davraniyorsa bu cok kötü bir durum. ayrilirsan senin degerini anlayip geri dönermi bilemiyorum riskli bir is yani. senin karar vermen lazim

0|0
    0|0
  • bunları bende yaşadım.. Göz de yumdum ve 3 yıl daha uzadı sonra ne mi oldu? ayırılık.. 6 yıllık ilişki bitti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...