Kapat

Şimdi bir kız düşünün... hatta 2 tane :D

şimdi 2 tane kızımız var. A ve B kızlarımız olsun.

A kızımız güzel , çok gülen fakat ciddiyetini koruyan , zeki birisi diyelim birde sizin peşinizden koşmuyor.öz-güveni var fakat sevgili konusunda hep geri planda.

bir de B kızımız var çirkin diyebiliriz. çok gülmüyor fakat çok cana yakın birisi. çok küfrediyor sizin dikkatnizi çekmek için her yola başvuruyor peşinizden koşuyor.öz güveni çok çok fazla her konuda.

sizce hangi kız daha ilgi çekici ? neden onu seçtiğinizi yazarsanız sevinirim.

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• aaaaa benim olsun.bbb küfürcü ise güzellik çirkinlik sorun degil sogurum birden.

1|0
    0|0
    • çirkin bir kızla evlenirsin yani huyu güzelse öyle mi ? :D buradan bunu mu çıkarmak gerekiyor ?

• hahahahahahaha :DDDDDD ++++++++++++++++++

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• erkekler ne kadar güzel olurlarsa olsunlar kızlardan anne şefkati ve ilgisi beklerler. Çünkü erkekler genelde içlerinde çocuk yaşatırlar. Güzel kızlerı beğenirler hayel kurarlaar ama onlarla değil kendileriyle ilgelenen bayanlarla evlenirler. Doğrusu da bu bence. İ

1|0
    0|0
  • İkiside. Çünkü kızlar birini etkilemek için güzel olmasına gerek yok. Ben B nin cana yakın oluşundan ve peşimde dolaşmasından hoşlanırdım.

0|0
    0|0
    • çirkin bir kızla evlenirsin yani öyle mi ? :D

• Evlenmek için değil arkadaş filan olmak babında söyledim.

• benimle ilgilenen kızların her zaman daha etkileyici bulmuşumdur.

0|0
    0|0
    • çoğu erkeğin böyle düşünmesine çok şaşırdım :D yani buradan şunu çıkarabilir miyiz ''dış görünüşün önemi yok'' diye ? yoksa sizin hoşlanmanız kısa bir süre mi geçerli oluyor ?

• Yaw, dış görünüşün önemi filan yok diye bişey yok. Gelip de ajdar sana ilanı aşk etse bir tanıyım seni dermisin? demezsin. gerçekten çirkinsen bir erkek ancak seni önceden tanımış, ve iç güzelliğinden gerçekten etkilenmiş olması ancak onu ikna eder. ilk görüşte içinin güzelliğine aşık olmasını bekleme.

• ikiside bana ters ... güzel ve yeri geldiğinde ciddi olsun ... her an mahkeme duvarı gibi yüzü olan kızla beraber olmam :)

0|0
    0|0
  • A kızımız görüşme odasına

B kızımız gibi dikkat çekmeye çalışmadığı için ve ağzı temiz olduğu için

0|0
    0|0
  • A kızımız güzel , çok gülen fakat ciddiyetini koruyan...

Error

Error

Error

404 not found

0|0
    0|0
    • ahahhaahh :DDDDD yani aslında orda şunu demek istemiştim '' çok gülüyor fakat tanımadıklarına karşı soğuk davranıyor tarzı bir şey söylemek istemiştim ama biraz hatta faazlasıyla saçma yansıtmışım

• E biraz. :)

• Sen B sin galiba :)

0|0
    0|0
  • çok cana yakın olanı seçiyorum

0|0
    0|0
  • A kızı tipli olduğu için onu seçerim çirkin tipsiz çok oldu bna yanaşmaya çalışan :D

0|0
    0|0
    • keşke ilk hepimiz tipten önce kişiliğe önem versek ama olmuyor işte :D

• oyle ne yaqzıkki :S

Kızlar Ne Diyor 7

• Küfür eden insanlar iticidir, erkek - kadın farketmez.

"A" her açıdan daha iyi zeki, kimsenin peşinden koşmuyor, öz - güvenli ve sevgili işleriyle uğraşmıyor.

0|0
    0|0
    • aynen ama erkeklerin düşünceleri farklı arkalarından koşan insan istiyorlar :DD

• Arkadan koşan kız isteyen erkeğin niyeti ciddi değildir :)

• Tabiki de A hem güzel hem zeki B deki kızı abaza gibi tarif etmişsin çirkin ve küfür ediyo ıykk tabikide erkeklerin peşinden koşması normal kaçıyolardır çünkü

0|0
    0|0
  • A <3

Küfreden kızlar çok itici. Hiçbir kıza küfür yakışmıyor. Dikkatimi çekmek için her yola başvuran biri de itici geliyor bana.

0|0
    0|0
    • ama erkekler öyle düşünmüyor demek ki yukarıdaki yorumlara bakar mısın :D

• şimdi şöyle, ikisi bir arada var.taliplerime sesleniyorum.

0|0
    0|0
  • A kızı daha çekici...

0|0
    0|0
    • bence de ama erkekler hiç öyle düşünmüyor :D

• lez olsaydım a derdim :D

0|0
    0|0
  • Guzel ise 1-0 onde, cogu erkegin guzellige baktigini biliyoruz.

A kızı guzel, guzelse o herseyi yapabilir.guler aglar cogunun mantigi boyle. B kızı ne yapsa yaranamaz. Onemli olan kisilik beyler. Guzel diye bakmak degilde guzel gozle bakmayi deneseniz keske.

0|0
    0|0
Yükleniyor...