Ayrılsam mı, ayrılmasam mı?

2.5 yıllık bır ılıskım var. kız arkadasım unıversıteye gıttıgınde ayrılmıstık. cok uzaklasmıstı benden ve ılk defa aglamıstım...sonra bana tekrar dondu pısmanlık ıcınde.bende onu sevdıgım ıcın hemen barıstım.(5 ay sonra dondu)..ılıskımız basıt bı ılıskın degıl cok sey yasadık cok ozel sey yasadık cok zorluk cektık bırlıkte cok seyın ustesınden geldık ve bırbırımızı cok ıyı tanıyoruz karı-koca gıbı olduk resmen. ama şu annedense bı yorgunluk hıssedıyorum..tartıstıgımızda ona karsı sakin duramıyorum..ve de gonlunu almıyorum..barısmak ıstıyorum ama gonlunu almak ugrasmak falan fılan pek ıstemıyorum...her gun hep ağlıyo..onu cok sevıyorum o da benı cok sevıyo ama neden ona karsı kendımı yorgun hıssedıyorum bılmıyorum.. hep benım gonlumu al soyle yap boyle yap demeye basladı. bana 2 gun once ben artık kendı basımın caresıne bakarım kendımı alıstırdım sana ıhtıyacım yok dedı.ardından arayıp konuyu degıstırıp bıraz ugras emek ver sen boyle degıldın gonlumu al falan dedı. bırbırımızden uzaktayız ayda 2-3 gun gorusuyoruz. su ana kadar ona agzımdan ayrılık kelımesı cıkmadı. ama artık ayrılmak ıstıyorum demeyı dusunuyorum ama nedense dıyemıyorum o kelımeyı soylemeyı basaramıyorum. ayrıldıktan sonra pısman olurmuyuz oluruz bunuda bılıyorum ama boylede ne bıleyımm kendımı yorgun hıssedıyorum ugrasmak ıstemıyorum artık.. sızce ne yapmalıyım bı sekılde kendımı zorlayıp hazır edıp o cumleyı soyleyımmı yoksa ne yapmalıyım...

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Ayrilma pisman olursun.. İyi gecinmeue bak.. Tartismalarda suclu taraf bir tek senin olmadigini soyke.. Neyden yoruldugunu ve onun hangi huylarini degistirmesi gerektigini soyle ona.. Cok sey yasadik kari koca gibiyiz diyorsn pes etmeyin bnce.. Ama yinede yoruldugunu soyle kiza.. Konus onunla ciddi bir mesele sonucta be bir sorun varsa bu konuşarak halledilir cmm.. Umarim atlatirsiniz bu durumu <3

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de seninle aynı durumdayım tek farkım benim ilişkim sizinkinden biraz daha kısa o kadar uzun ilişkide ne kadar çok sevdiğini bir süre sonra unutuyor gibi oluyorsun çünkü rutine bağlanıyor iş senin için diş fırçalamak yemek yemek ne ise sevgilinde öyle oluyor gözünde yani anladığım kadarıyla senin hissettiğinde bu eğer yanılmıyorsam . peki karşı taraf ne düşünüyor ne hissediyor biliyor musun?

0|0
    0|0
    • hep ınanıyorum dıyor ama bugun artık ayrılcaz ama bı gıtme bıle demedın dıyo. aradıgımda aglıyo felan

• seni cok iyi anliyorum bende senin durumundayim ne gidebiliyorum nede kalabiliyorum cok sevmeme ragmen dedigin gibi yorgunluk ve kirginlik var ama ayrilikda cözüm olmicak cünkü cok seviyorsun kopamazsin pisman olup geri dönersin :( caresizlik cok kötü birsey Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Ayrıl dostum

0|0
    0|0
  • sürekli alttan almaktan bıkmıssın biraz zaman ver..

0|0
    0|0
    • ara vermeye kesınlıkle cok kızıyor oyle seymı ara vermek neymıs dıye bır daha konusunu bıle acma dedı. ve de az once ayrılacak gıbı konustum ağlayarak gerızekalısın aptalsın sen deyıp durdu ve kapattı

• seviyorsa ona söyle anlayıs göstersin ilgi göstersin hep bana bna kim ceker onu..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...