Maddi durumum yerinde ama sevgilim bu şekilde yaşamamı istemiyor. Ne yapmalıyım?

madi durumum yerinde babamım fabrikası var ve ona göre yaşıyorum ama sevgilim isteniyor böle olammmı ama vaz geçemem ben bu hayttan

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• manyakmı be .ev kirasını ödeyemeyp aç kaldığında otobse bnicek parası olmadığında grürüm bn onu.bu hayatta parayla yaşanıo sadece paraaaaaaa

0|0
    0|0
    • abartın sende

• amk benim babmın fabrikası var diyorum bilmez diyor günlük aldığı aprayı senin baban 10 yılda kazanamaz

• gerizeklı beyinsiz senin beynine sıcm ben. insanlar fakir yasıo diorm gerizklı o yzden sen blmezsn diorm. gt o paranla braz beyin al özürlü. bu beynle sna kmse bkmaz akıllı kzmış o

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• o kızda bir kimlik karmaşası var kesin.

0|0
    0|0
    • bence bır yan cep mevzusu var:)

• "gerçekten" seven insan karşısındakini olduğu gibi kabul eder.sen ananın karnından varlıklı biri olarak çıktın değil mİ? o da seni tanırken bu yanını biliyordu.şimdi şu sarf ettiği hiç de samimice değil.aslında ben bu değilim havası katıyor olaya seni etkilemek adına hepsi bu..

• yani tavsiyen nedir

• seviyorsan sevgilin için bazı seylerden vazgececeksin..

0|0
    0|0
    • vazgeçilcek bir şey yok ortada vazgeçmemde gerekirseben rahata alıştım

• rahat rahat takıl sevgiline de güle güle de..ama o da anlayıs göstersin sana sonucta böyle yetiştirilmişşn rahat rahat en iyisi onunla konus orta yol bul

• tm

Erkekler Ne Diyor 2

• ıkı kere bır park kosesınde sımıt ayran yıyıverın sogukta,gor bak neymış gercekler!senı tanımış cıkıyor sonradan karsıyım dıyor,breh breh breh:)

0|0
    0|0
  • Artık kendin sorumluluk almanı istiyo sevgilin kendin kazanmanı istiyo hep baba parasıyla mi yaşayacaksın

0|0
    0|0
    • babamım aprası 1 ömür yeter bana

• dogrudur ama kendin bir isin elinden tutmani istiyodur belki bilmiyorum

Yükleniyor...