Çok arada kaldım arkadaşım-sevdiğim kız.. Ne yapmalıyım?

öncelikle merhaba,

arkadaşlar ben bir kızı seviyorum ama öyle böyle değil.çok fazla aşık olan biri değilim ama bu başka neyse herşey geçen sene okulun son günlerinde başladı.sevmeye başladım ilk başta fazla konuşmuyorduk sonra biraz yakınlaşmaya çalıştım,konuşmaya başladık birbirimize ısındık falan dertlerimizi birbirimize anlatıyorduk.ben onu arkadaşın ötesinde görüyordum ama o beni arkadaş olarak görüyordu daha sonra bir sohbet sırasında ben yakın bir arkadaşım hakkında bir şey dedim ondan sonra o da bana -''senin o arkadaşım dediğin benim eski sevgilim ama artık soğudum,bitti tamamen'' dedi gülerek ben yıkıldım eskiden arkadaşımla sevgili olan birini sevmeyi kendime yakıştıramadım ilk başta ama sonra kendi kendime ''bu benim hayatım'' diyebildim ve vazgeçmedim.Yaz tatilinde hemen hemen hergün birbirimize günaydın mesajları atıyor yatmadan öncede birbirimize iyi geceler diyorduk.okul açıldı konuşma devam ediyorduk okuldada ,mesajlada ama hala sevgili olma durumu yok.yani artık söylemenin zamanı olduğunu hissediyordum buna kendimi hazırlamaya başladım ancak dün bir konuşma sırasında kulak misafiri oldum eski sevgilisinin yani benim arkadaşımın fotoğrafını arkadaşlarına gösteriyordu.şimdi sevgili arkadaşlar,birisi bitmiş olan bir ilişkide eski sevgilisinin fotoğrafını neden arkadaşlarına göstersin?demekki unutamamış zaten onunla 3-4 kez ayrılıp barışmışlar.pes etsemmi?çok arada kaldım mesaj atmayacağım fazla diyorum ama ondan mesaj geldimi diye sürekli telefona bakıyorum.ne yapsam bilemiyorum.biraz uzun oldu biliyorum ama lütfen yardım edin.

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kanımca unutmamış gibi ama yine de inceden inceden sormayı dene direk değil tabi söz oyunlarıyla :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...