Üniversite kazandık ve ayrı bir sıkıntı daha ..

Haftaya fakülte başlayacak açıkcası biraz erkeklerden dolayı sıkıntı yapabiliyorum parmağımda söz yüzüğüm olacak fakat yinede rahatsız edici bir durum olabilir mi diye sormak istedim ..

0|0
410

En İyi Kız Görüşü

• üniversite özgür bir yer isteyen istediğini yapar kimse sana yüzüğün var diye laf atmaz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• söz yüzüğümü nesözü kız,eğlenmelik çıkıyorsunuz,erken yaşta normal kanuna 18 yaş bitse bile 20li yaşlarda başında evlilik o kadar salakça ki,boşver sen gençlik düşüncesiyle gelen teklifi kabul etmişsin,bende şu aralar diyorum bafrada pek sevgili yapmadım,istemeyende oldu,ama şimi diyorum arkadaşlarım arasada kafelere gitseydik,daha çok diye dümdüz eve gelirdim dershaneden çıkınca veya stajdan

0|0
    0|0
  • sen ünileri amerikan pastasındaki gibi sanıyon heralde :D ben 4. yılımdayım daha görmedm öyle abaza gibi ona buna yavşayanı. sen tavrını ilk zamandan belli edersen parmağında yüzük olmasa bile kmse yanaşmaz rahat ol. o yüzük sahteyse gerçekten nişan yksa ortayada çıkar nasıl olsa daha zor duruma düşersin benden sölemesi

0|0
    0|0
  • üniversitede kimse kimseyi rahatsız etmez, bu kadar megaloman olmana gerek yok. ünide neler var neler, sönük bile kalabilirsin :)

0|0
    1|0
  • Amannnn sanki bulunmaz hint kumaşısın tek kadın sensin bu dünyada ..bir şey olmaz merak etme...

0|0
    0|0
  • sen nefsine iradene hakimsen gram birşey olmaz son nokta sensin sende bitiyor herşey

0|0
    0|0
  • Senin yolun yol degil niyetin bozuk

Sozlune yazik :-)

0|0
    0|0
  • biri asılırsa sözlüyüm dersin olur biter

0|1
    0|0
  • Why so kezban canısı?

0|0
    0|0
  • okuması bitirmesi işsizliği ayrı bir dert

0|0
    0|0
  • Olmaz olmaz üniversitede insan yemiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hahah :d bu soruları gördükçe gülme krizine giriyorum... üniverste nasıl bir nam salmışsa artık :D sen yüz vermedikten sonra peşinden kim niye gelsin bacım? :D

0|0
    1|0
    • Kimseye yüz vercek olmasam da danışıyorum ..

• Olmaz bir şey. Hayırlı olsun bu arada. Başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • yemezler ilk defa kız görmüyorlar ya rahat ol :)

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum duyduklarım gördüklerim yüzünden oldu :)

Yükleniyor...