Gözden ırak olan, gönülden de ırak mı olur?

arksdlr sevgilimle ortak hesabimzdr ben bayanim.bir bucuk yillik bir ilskim var ve uzaktyz malesef ayda bir gorusuyoruz o da bir kac gun.uzaktan ilskilerde taraflar arasi sevgisizlik ya da soguma olurmu bir sure sonra?ayda bir ya da iki ayda bir gorusmyle bu ilski yurumezmi?ben sevgilimi cok sevyrum ama sanki gorsme suremz uzadikca bnden uzaklastgni farkeder gbiyim..peki simfi napmaliyim ona daha fazla ilgi gosterip yakinlasmayami calismliyim yoksa kabuguma geri cekilip onu sikmadan bsileri ondan mi beklemeliyim kacan kovalanir misalo..zaten gercektn seviyorsa o gelickmidir?uzaktan ilskilerde bir sure sonra sevgi kalmazmi?bu bir takinti ya da aliskanligami donusur?onu kaybtmk istemiyrum col seviyrumm cokk yardiminiz icin tesekkrler:(

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Ateş misali düşün. Küçük bir ateşi söndürür rüzgar ama büyük ateşi daha da büyütür. Rüzgarı mesafe olarak düşünürsek ne kadar seversen o kadar bağlanırsın. Eğer sevgilin mesafe yüzünden soğuyacaksa bırak soğusun zaten yeterince sevmiyor demektir. Benim sevgilim avusturyada. 5 aydır internet dışında hiçbir yerden görüşemiyoruz. Bana karşı ilgi hala devam ediyor en ufak soğuma hissetmedim ve hala seviyorum çok şükür. Yani diyeceğim o ki mesafeyi bahane edip soğuyacaksa, soğumaması için bir şey yapma bırak soğusun.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Mevlana demiş ki:

Dediler ki: Gözden ırak olan gönülden de ırak olur. Dedim ki: Gönüle giren gözden ırak olsa ne olur.

0|2
    0|0
  • Genelde bu korku insanlarda hep oluyor.

Ama eğer o insanın sevgisinden şüphe ediyorsan aranızdaki mesafeyle alakası yok.

Bazen kollarındayken bile emin olamıyor insan.

0|0
    0|0
  • ben güvenmezdim içimde acaba aldatıyor mu düşüncesi olurdu :(

0|0
    0|0
  • Aşkınız güçlüyse öyle bir şey olmaz.

0|1
    0|0
  • Harfleri eksiksiz yaz cevap vericem

0|0
    0|0
    • Hahaa ^_^ tamam soz bundan sonra dikkat edicem genellikle sorularima ortak hesabimiz diye baslarim beni boylece gorursun simdi soruma cevap lutfen:)

• Hahaa _ tamam soz bundan sonra dikkat edicem genellikle sorularima ortak hesabimiz diye baslarim beni boylece gorursun simdi soruma cevap lutfen:)

Erkekler Ne Diyor 2

• herşey olacağına varır. üzerine çok gitmeden her zaman onun yanında olduğunu hissettir. aşk emek ister.

0|0
    0|0
  • ne yazık ki olur göz gördüğünü sever...iç güzellik felan filan hikaye...

0|0
    0|0
Yükleniyor...