Bana aşık mı yoksa ln?:)

ya okulda bir çocuk var ayrı sınıflardayız ama aynı servisteyiz.çocuk yakışıklı da:) okulda 4-5 kız onu sevio falan. çocukla serviste göz göze gelioruz falan işte.okulda da yemek sırasındayken arkamdaki arkadaşımın arkasındaydı.bizi dinliodu.çünkü biz bir konudan mesele açınca o da aynı soruyu arkadaşına sordu. ya biz arkadaşımla baya güldük sırada kahkaha attık böle bişeylerden bahsedip falan...o da bana bakıodu.ben de yan gözle gördüm:))bi de okulda yakışıklı bir çocuk daha var, işte arkadaşım dediki sarı çocuk geçti falan bende gördüm dedim güldüm işte.dedi ama vazgeçtim ya falan.hani kızlar arasında böle muhabbetler geçer ya:)) ya sizce benden hoşlanıyo mu? bide dediklerimizi duymuşsa vazgeçebilir mi?ama hani gülerek falan sölüoduk.bir de ben çok güldüm ya,benim ondan hoşlandığımı anlamış mıdır?
Güncellemeler:
arkadaşımla komik şeyler anlatıoduk o yüzden gülüodum

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• bu kadar gülen kızlardan hoşlanmam ben ama o çocuğu bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • hadi kaptın çocuğu iyisin kaçırma elinden erkek balık gibidir bir anda ellerinden kayıp gider ...

0|0
    0|0
  • sen yakışıklı erkek arayan bir paranoyaksın arkadasım! bence bu sevdadan vageç

0|0
    0|0
  • 30 35 yaşında servisemi biniyosun sen?

0|0
    0|0
    • 30 35 yaşındayım:)) yani:)) emin misin:))

• E yaş 30-35 arası yazıyor diye öyle sandım.Anlatabildim mi?

• geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • niye ya

• bir kere biz erkekler öyle kıkır kıkır gülen ve işin ciddiyetinde olmayan kızlara pek takılmayız, e zaten ayrıca senin yaptığın muhabbet te kapatmış kısmetini. Kaldı ki çocuk yakışıklı diyosun, nerden biliyosun okulun dışında bir sevgilisi olmadığını ?

• he aşşık salllaaak

0|0
    0|0
  • bence anlamıştır sende çaktırmışsın bilerek okadar

0|0
    0|0
  • yakında arabada 5 evde 15 olur

0|0
    0|0
  • 30 yaşında hala servisle mi gidiyosun okula ?

0|0
    0|0
  • onu bilmiyom da sen aşık olabilirsin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...