Askerde Usta Birliğinde Bana Ne Yaptırırlar?

acemiliğimi 10 gün ısparta 40.piyade alayında 10 gün yaptım daha sonra revize(asker fazlalığı) olarak amasya 15.piyade eğitim tugayı general hikmet akıncı kışlasına gönderildim orada 22 gün yapıp acemiliğimi tamamladım şimdi usta birliğim Hatay iskenderun 39.mekanize piyade eğitim tugayına çıktı. askeri hastaneye gittiğimde böyle bir rapor aldım Sol Alt Ekstemitede 2.5cm kısalık orepedik yönden durumu A/59 F-3'E uyar Askerliğe elverişlidir Komando olamaz. bu rapora göre askerde bana ne yaptırırlar ne görevi verirler iskenderunda?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim bölüğümüzde belinden rahatsız arkadaşı mesela koğuşçu yapmışlardı. Bir başka rahatsızlığı olana farklı bir görev. Yani sonuçta onlarda insan seni mağdur etmemeye çalışırlar sıkıntından birlik komutanına bahsedersin sana alternatif bir iş verirler.

0|0
    0|0
    • iskenderunda zor sanırım sürekli savaşa hazır bekliyorlarmış sınırda

• doktor çözmedikten sonra komutanlar nasıl çözecekki?ayrıca gideceğim yer sınıra yakın savas falan olursa nasıl savasırım onu bilmiorum

• Kardeşim orada komutan ne derse odur. İsterse seni hiç koğuştan çıkarmaz. Doktor askerlik yapacak derse bile isterse komutan seni hiç bir işte kullanmaz. Sonuçta senin sicil amirin seni ilgilendirir.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Saygı duydum ana şu an ne askerler var ne oldugunu anlatamıyor adam güzel güzel hepsini yazmış helal valla..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Geri hizmet görevinde çalışırsın yani ağır olmayan işleri verirler sana.

0|0
    0|0
    • iskenderunda zor sanırım sürekli savaşa hazır bekliyorlarmış sınırda

Yükleniyor...