Bir erkeğin; bir kızın ilk ve teki olması neden ona kendisini kötü hissettirir?

bir erkeğe sürekli ilkim olduğunu, benim her şeyi yaşadığım tek erkek olduğunu, kendimi ilk ona açtığımı söylemem neden ona kendisini kötü hissettirir?

normalde bunu duyduğu için mutlu olması gerekmez mi? neden bunu duyunca kendisini kötü hissediyor?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellikte yaşadıysanız biraz da vicdanı varsa sana bunu yaptığından pişmandır çünkü ciddi bişey düşünmüyordur seninle...

0|0
    0|0
    • onunla bir geleceğim olmadıgını bilerek yola cıktım.. sevgili degiliz.. her şeyi tam birleşme yaşamadık..

• allah herkesin gönlüne göre versin..

• Amin..Ne demiş Mevlana saman ekersen buğday biçemezsin yine saman çıkar.

Ne ekersek onu biçeriz...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• öyle bir durum varsa kızın beklentisi çok yuksek olur, çünkü kızın karşılaştırabileceği kimse yok hiçbirşey yeterli olmaz mırın kırın eder ve yürümez. ilk olması dışında kalan herşey kötü olabilir yani(istisnalar dışında)

0|0
    0|0
    • ya her erkek ilk olmak istemez mi? ne saçma birşey.. böyle birini buldugu için mutlu olması gerekmiyor mu?

• ozaman sevmiyordur karşılık veremeyeceğini düşünüyordur.

• sevgi gibi bir beklentim de olmadıgını biliyor.. en iyisi çekilmek..

• Normalde mutlu olması gerekir ama ciddi düşünmüyorsa eyvah kız üstüme kaldı demiştir . Nasıl kurtulucam bundan vs.

0|0
    0|0
  • biraz seviyor ama ömrünü seninle geçirmek istemiyor ondan dolayı seni bırakacağından kendini kötü hissediyor

0|0
    0|0
    • sevgili değiliz.. bir adımız yok üzerimde sorumluluk hissedeceği..

• erkeğin yazılımında var sahiplenmek

• seninle uzun soluklu bir ilişki düşünmediği için vicdan azabı çekiyordur :))

0|0
    0|0
    • sevgili değiliz.. evlilik beklentim olmadıgını biliyor..

• o zaman ileride sevgilin olacak kişinin yaşayacağı üzüntüden dolayı vicdan yapıyordur.

• kendisine sorup öğrenmen gerek

0|0
    0|0
  • ben olsam gayet mutlu olurdum.. bir terslik var

0|0
    0|0
    • bence de öyle.. anlamıyorum..

• bir yanlışlık var bu işte evet:)

0|0
    0|0
  • gayet normal, ona kaldığını düşünüyo... yani şöyle bir laf vardır, s..keyimde başımamı kalsın lafı vardır ya, işe böyle bişey.. başına kaldığını, senden kurtulamıcanı, artık senle evlenme mecburiyeti hisettirdiğin için memnun kalmıyo... işin özü kullanılıyosun...

0|0
    0|0
    • üstüne kalacagım bir durum yok.. hem karakterim gereği hem de tam bir birliktelik yok

• bunun gurursuzlukla ne alakası var ki.. beni istemeyen adama yapışıcam gel beni al mı diycem zorla.. ya da alsın diye hamile falan mı kalıyım? bu mu gurur onur?

• neyse sen anlamamak için ısrar ediyosun salla gitsin... sen seviyorum deyipte herboku yapıcam diyenlerdensin... onurunu gururunu şerefini ayaklar altına alıp kullanılmayı tercih edenlerdensin...

kendin demedinmi? ilk başlarken ona musallat olmucanı git dediğinde gidiceni ve bunu kabul ederek sevgili oldunuzu sen söyledin. bu gurursuzluk onursuzluk olmuyomu

Kızlar Ne Diyor 2

• niyeti ciddi değildir

suçluluk hissine kapılmıştır

0|0
    0|0
    • bir taraftan kaybetme korkusu da var o neden?

• mantık ve duygular uyuşmuyorsa insanı çelişkiye düşürebilir

duygusal anlamda senle mutludur ama mantıken ilerisi için uygun olmadığını düşünebilir

yada mantıken tam ona göre biri olduğunu düşünürsen sevgi aşk olarak tam anlamıyla sana bağlanamamıştır.

alışkanlık haline gelmiş olabilir

birinden birinin eksikliği hareketlerinde ve davranışlarında çelişki yaratabilir

• bilmiyorum.. söyleyeceğimi söyledim çektim kendimi bir süre için.. kendisini ölçsün tartsın..

• uzun soluklu düsünmediğnden olacak yani ciddi düsünmuyorr

0|0
    0|0
Yükleniyor...