Hoşlandığınız birinin dinlediği müzik tarzı sizi ne derece etkiler?

yani aynı müzik tarzına sahipseniz bu artı getirir mi? yoksa nötr mü olur? nefret ettiğiniz müzik tarzına sahipse eksi mi getirir yoksa nötr mü? yani dinlediği müzikle kişilik analizi yapar mısınız? yani flört yolunda buna ne kadar önem verirsiniz? yani mesela bazı kızlar arabesk takılan gençleri itici bulur, bazıları küpelileri itici bulur v.s...

0|0
118

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• ya bu hoslanma ya da ilgi boyutuna göre degişir örnegin ben hayatta kıyma tarzı köfteler iyemem midem bulanır falan ama erkek arkadasım cok sevıyor ve bende onla birlikte farkında olmadan yıyebılıyorum bilmiyorum anlatabildimmi

0|1
    0|0
  • etkiler elbette , neyi ne kadar kısmı önemli orada.ben her telden çalan biriyim zaman zaman.bir şeye bağlı-bağımlı kalmam.bu çerçevede bakarım.yoksa ağır metal dinleyen biri ağır arabesk takılan biri soru işaretlerini yakar kafamda.

0|1
    0|0
    • bi alana ağırlık vermesi neden soru işaretleri oluşturur?

• ister istemez dinlediğimiz müzikler ruh halimize genel olarak ayna tutar.kimse aksini iddaa edemez sanırım.ben pozitif bir insanım yer yer tersi de olabilir ama ağırlık verdiği nokta benim dengemi kaydırır.sürekli etkileşim içinde olduğum birinden bu şekilde etkilenmek istemem.

• anlıyorum evet dinlenen müzik tarzı kişiliği hakkında ipuçları verir bu doğru...

• benim hoşlandığım kişi arabesk-fantezi türü seviyor. yabancı da dinliyor ama diğerleri daha ağırlıklı. ondan hoşlanmamı etkilemiyor. ama aynı tarz dinleseydik süper olurdu bence. ilk başlarda önemsiz gibi gelebilir ama uyum önemli arkadaş.

0|1
    0|0
  • Rock dinlesen kafi :)

Ortak yol bulununca sıkıntı olmaz.

0|1
    0|0
  • Ortak yön her zaman iyidir..

Metal dinlesin canımı yesin..

0|1
    0|0
    • ben de metalciyimdir ama sıradan tarzım vardır küpe falan takmam :)

• elbette var kendine göre bir getirisi. tarzı ve kişiliği hakkında fikir sahibi olursun.

1|1
    0|0
  • Müzik tarzımız aynı değilse bu çok büyük bir eksi olur.

0|1
    0|0
  • küpelileri severim de, arabesk hiç sevmiyorum. Ben daha çok rap, rock ve pop dinliyorum. arabesk dinleyen birini sevebilirim, hatta ne kadar sevmesem de onunla birlikte o müziği bende dinlerim, ama yanımda 'sürekli' arabesk dinlemesi soğutur sanki biraz.

0|1
    0|0
    • soğutur tabi ben de yanımda arabesk rap dinleyen bir kıza hiç tahammül edemem :)

• :)

• benimle ayni tur muzik dinliyorsa hosuma gider i.hatta cok hosuma gider diyebilirim.yalan soylemeye hacet yok.ama er seyi de belirlemez .yani olmasa da olur bir dereceye kadar.bazi seyleri (eger o kisiyi gercekten seviyorsam) gormezden gelebilirim . . .

0|1
    0|0
  • benim için önemli boğa burcu erkeği :):)

0|1
    0|0
    • ya bu aralar hayranlarım iyice artıyor kendimi bir halt zannetmeye başlıyorum yapmayın böle :D bu arada tarzın ne?

• Seninle daha önce konuşmuştuk :):) Hatta bir ara fotoğrafın vardı da :):) Arabeks dışında her müziği dinlerim

• eski hayranlarımdansın demek :D :D arabesk rap dinleme de ajdar bile olur yani :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Dinlenilen müzik türü veya türleri karakteri doğrudan etkileyen unsurlardan biridir. Bazı kızlara arabesk dinleyenleri çekici bulmazsan, bazısı bulabilir. Bazı kızlar new age türü müzik dinleyenleri çekici bulmazken bazısı bulabilir.

Kızların çekici bulup bulmamasını önemli değil. Dinlediğimiz müzikler enerjimizi sömürüyor, derin düşünceler daldırıp bize çaresizlik aşılıyorsa buna bir an önce dur demeli ve pozitif müzik türlerine yönelmeliyiz.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • şarkı güzelmiş panpa :)

• Gerçekten de komiksin. Öncelikle;

A) Yaptıkların,yazdıkların umrumda bile değil

B) İyi niyetle saçma salak yazı ve hitap şekilleri bir birlerine bağlanamaz. Saçmalıktır bu!

C) Olay Türkçe hitap ve yazım iken sen olayı Türkçülük konusuna getirmişsin bu da bir hayli komik!

D) Kendi kullanıcı adına bakmaksızın benim kullanıcı adıma sarf ettiğin söylemler acınası halde.

E) O an izlediğim bir belgeselden dolayı bu adı seçtim ...

• 1-bi kere sen kendinle çelişen bir insansın yazdıklarımın umrunda olmadığı verdiğin uzun cevaptan da nası belli oluyor... 2-önce insanlara saygı duymayı öğren bu hitap şekli hoşuna gitmemiş olabilir adam gibi insanı bozmadan söyleyebilirdin, zaten ben panpayı ağzına sakız etmiş bir adam değilim...3- olayı türkçülüğe değil türkçedeki hassasiyete getirdim ama küçük beynin bunu algılayamadı saptırdı... 4- hayatta en dikkat ettiğim şey kalp kırmamaktır ama senin gibi tipleri bozacaksın, hakedyorsnz

• ben sagopa kajmer , sezen aksu , ya da tsm dinleyipte hatun ismail yk sinan akçıl falan dinlerse olmaz yani :)

0|1
    0|0
  • hıphop dır ,ne bıleyım koncertodur,ne bıleyım sureklı cazz dır bunlar benı kasar,herseyden kararınca olsun,tsm ve turkce pop neyımıze yetmezkı zaten,bırazcıkda cengız:)

0|1
    0|0
  • Rap dinleyen bir kızla pek yapamam herhalde ya da bir metalciyle.

Bilemedim ama şimdi yine de. Belki öyle biriyle daha güzel olur.

0|1
    0|0
  • arabesk rap ibo filan dinliyosa direk sogurum bakış açım değişir

0|1
    0|0
  • Punk rock ve Country dinleyenlere özel ilgim var :)

0|1
    0|0
  • Metal ve rock müziklerini dinleyen fanatik bayanlardan haz etmiyorum.Ne anlarlar da zevk alırlar bundan.:(

0|1
    0|0
Yükleniyor...