O arabeskçi, ben evrensel + kulağa hoş gelen her şey ...

kız arkadaşım arabesk dinliyor . bunu bana birlikteliğimizin 3 ayında söyledi. bir bayanın arabesk dinlemesi hoş değil. hem geleceğimi kurmak istediğim biri... sanki hep aldatılmış hep başkasıyla gelecek hayalleri kurmuş ne yapmalıyım arkadaşlar...

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• sadece kulak zevki için dinliyorsa sorun olmazda arabesk ve melankolik yaşam tarzına hayranlığı varsa arkana bakmadan uzaklaş.

0|1
    0|0
    • ilk tanıştığımızda hobilerin ne dedim ne tür müzik dinliyorsunuz. o da benim gibi kulağa hoş gelen şeyleri dinliyorum diye geçiştirdi.. bilseydim bu kadar uzuyacak kesinlikle çıkmazdım

• müziğe takılma sen tarza bak arabesk kulağına hoş geliyor olabilir zevk meselesi ama kensi yaşam tarzı tavırları melankolikmi önemli olan o

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• arabesk dinleyen kız :/ hım. ayrıl bence :D

0|1
    0|0
    • düşün mesela yan yanayız telefonundan dinlettiği şey ; ah nerde o yağmur altında ki delice sarılıp öpüşmelerimiz... nerde o delice bakışların... :(

• kusacam şimdi :D

• Evet çok kötü..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kız ve arabesk dinliyor o.O :D ?

0|0
    0|0
  • Onada şükür, arabesk rap dinleyene ne demeli!

0|0
    0|0
  • Arabesk var, arabesk var.

Beş para etmez ezgiler tamam da, ya arabesk dinliyor diye tiksindiğin kız bir Müslüm Gürses, bir fantezi arabesk; Orhan Gencebay dinliyorsa? Bir ''Kaderimin Oyunu''nu duysan, utanmaz mısın?

Zevkleri yüzünden kimseyi hor görme, zira aşağıladığın arabesk bu ülkenin yetiştirdiği en kaliteli sanatçıların müziği. Biz Mozart da dinleriz ama Bir ''Unutamadım'' için de birilerine yüksekten bakmayız.

Not: Arabes dinleyicisi değilim.

Zevklere, fikirlere saygı.

0|1
    0|0
    • orhan gencebay ferdi tayfur vazgeçilmezleriymiş.. ben dinlemesine bişey demem ama arabesk dinleyenlerin %50 eski sevgiliyi anarak dinliyo bu da hoşuma gitmiyor arabes müzik zaten geçmişe duyulan özlem ve hasret özerine kuruluyo..

• Dostum bu ülkede içinde aşk acısı olmayan bir Aşık Veysel'in Kara Toprak'ını biliyorum ben. :)

Tüm şarkılar aşk için dinlenir.

Kıza güvenmiyorsan, o ayrı. Ve sen kıza güvenmiyorsun, ayrılmak için bahane uyduruyorsun. :)

Yükleniyor...