Kedinin gözleri gözümün önünden gitmiyor

Bugün köpeğimi erken saatte tuvaletini yapması için dışarı çıkardım köşede sahipli bir kedi yatıyordu titriyordu sabah yağmur yağmıştı ve kıpırdayamıyordu asıl sorun üşümesi değildi yüksekden düşmüştü ve kafasını şiddetli bir şekilde çarpmıştı ağzında kan vardı sabahın 7sinde hiç bir veteriner veya kurum açık değildi ayrıca kimin kedisi olduğunuda bilmiyordum. Eve götürdüm fön makinesi ile kuruttum biraz yorgana sardım ve esnada arayabileceğim her yeri aradım hiç bir sonuç yoktu 9.30da yakında acılacak bir veteriner vardı o saati beklemek zorunda kaldım ama hayvan o saat aralığını kaldıramaz gibiydi neyse saat 9.30 oldugunda veterinere götürdüm yaşıyordu 3-4 tane iğne yapıldı vucut sıcaklığı düşüktü küvez gibi birşeye koydular o esnada sahibini buldum eve döndüğüm not asmışlardı kedisini kaybettiğini söylüyordu aradım veterinere gönderdim. Akşam ise sahibi kurtaramadıklarını söyledi teşekkür etti götürdüğüm için falan ama çok üzüldüm uzun zamandır ağlamamıştım bu şey beni çok ağlattı o yemyeşil insan gibi gözleri bana bakışı gözümün önünden gitmiyor ne yapsamda hatırlamamaya çalışsam ? Ayrıca koskoca ülkede hayvanlar için arayabileceğimiz 1 tek numara yok eskiden 153 vardı oda belediye ile alakalı birşey olmuş türkiyenin bir ayıbı.
Güncellemeler:
Ben dün yaşadığım birşeyi anlattım anlatmak istedim, bu sitede çoğu erkeğin aklı sadece önündekine çalışıyor. Şurada ki konuyu bile apayrı yerlere çekenler ve komik bulanlar aynaya bakıp insan olduklarını sorgulasınlar çünki insan olamazlar. Diğer rahatlatıcı yorumlarınız için teşekkür ederim ben bunu sevap kazanmak içinde yapmadım çünki ateistim.

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• Geçenlerde benim kedim de düştü ve İBB'nin hayvan hastanesine götürdüm,oldukça yüklü para aldılar ama muayene bile etmeye korktu veteriner kadın.Ben tuttum,iğne yaptı o kadar.Röntgenleri bile yokmuş.Resimdeki benim kedim,dişi kırılmış meğerse,kadın bakmadı ki hiç! Şikayet ettim,bana ne yapalım? dediler...Belediyelere şikayet ede ede sokaklara kedi evleri koydurttum nihayet.Birkaç hafta önce de üzerime kedi düştü,neyse ki hızını kesmeyi başardım kediciğin :) Sahipli de olsa,hayvanlar hep ölümle yüzyüze kalabiliyor ne yazık ki...Başınız sağ olsun. :(

0|1
    0|0
    • Bu konularda dikkatli olmak gerek veteriner adı altında diploması bile olmayan insanlar var, ayrıca hayvanlar için yaptığın uğraş için teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok geçmiş olsun..böyle vakalar olabiliyor düşün benim kedimde son zamanlarda bir durgunlaşmıştı öldüğünde ağzından poposundan kan gelerek öldü..çok farklı bir kediydi daha da gelmez bana onun gibisi...veterinerler bile bilmiyordu neyi olduğunu,neden öldüğünü bende merak ediyorum hala..

0|0
    0|0
    • Enteresan ölümünün anlaşılamaması, aslında bakmak istersen yerini başkasıyla doldurabilirsin neticede hayvan sevgin ölmesin.

• nasıl merhametli insansın sen bu devirde böye erkek kaldımı ya

0|1
    0|0
  • ah kıyamam ona be :(

0|0
    0|0
  • Yeşil yeşil...

0|0
    0|0
  • Allah razı olsun sizden =(

0|0
    0|0
  • içimi sızlattın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Allah sizden razı olsun. Siz yapacağını yapmışsınız, önemli olan hayvanın yalnız başına ölmemiş olması, sahibinin veya onu kurtarmaya çalışan bir kişinin yanında olması. Bu, ölmüş olsa bile hayvana mutluluk vermiştir. Hiç tanımasam bile hayvansever insanlara çabuk içim ısınıyor. İçinizdeki bu iyilik, merhamet ve hayvan sevgisini kaybetmemeniz dileğiyle. Bende bir hayvansever olarak yapmış olduğunuz bu iyilik için, ayrıyeten size teşekkürü bir borç bilirim :)

2|1
    0|0
    • Bence herkezin bu konularda duyarlı olması gerek teşekkür ederim.

• yaptığın çok büyük birşey hissedebiliyor olman apayrı birşey çok merhametlisin ilerde başına iş acabilir dikkat et.. yaşamamış olması senin sucun degil en azından caba sarfettiğin için kendinle gurur duy veteriner bu cabayı gostermemişdir herşeyde habire bassınlar igneyi Turkiye zaten ayıplar ülkesi ama bazı veterinerler 7/24 aktif olabiliyor onları araştır ilerde lazım olabilir

0|1
    0|0
  • ulan çakal kızlara nasıl tiyatro hazırlayacağını iyi biliyosun :)

0|1
    1|3
    • ya veletsin ya da sen insan olamazsın

• Sen benim ne olduğuma dair tahminlerde bulunmak yerine kendini Allah'tan daha merhametli olarak görmenin ne gibi sonuçlar doğuracağını düşün.

• Eğer bana diyorsan herkez kendi hayatını yaşar sana göre doğru olan oysa bana göre budur. Senin gibi müslüman olacağıma kendim gibi ateist olmayı herzaman yeğlerim selametle.

• Merak etme ona o güzelim gözleri veren onun gerçek sahibi ona senden daha merhametlidir.

1|0
    0|0
  • Bu yüzden evcil hayvan beslemek istemiyorum öldükleri aman çok üzülüyorum.

0|0
    0|0
  • Gülsemmi bilemedim

0|1
    1|4
  • kediler herzaman 4 ayağı üstüne düşer kankxd

0|0
    1|3
Yükleniyor...