Aşk ve sevgi nedir? Nasıl bir duygu?

5yılı aşkın süredir sevgilim var. ancak hani sevgi ve aşk kavramını daha çözmüş değilim. o olmadan yapamıyorum mutsuz oluyorum hep onu düşünüyorum bağlılık var ona karşı. ama hani o olmadan olmuyor yapamıyorum herşey bir anda altüst oluyor monoton bir hayat başlıyor. ama onunla çok mutluyum. ama hani sevgi ve aşk hayalidir hissedilir ama sorun burada tanım olarak anlatabilecek varmı?

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• aşk dediğin şey tam da yaşadığındır. hayalini ne zaman yaşarsın biliyormusun ? ayrıldığında ancak aşkın gerçek kavramını anlarsın. o zaman neler olur biliyormusun dünyan yıkılır gözlerin kararır günlerce uykusuz kalırsın bütün bildiklerini unutur o olmazsa yaşayamam der durur fakat istemsizce yine de yaşarsın yediğin içtiğin boğazından midene varmadan zaman zaman hıçkırıklara boğulacaksın onunla gezdiğin sevdiğin yerler bir anda nefret ettiğin yerler haline gelecek sevdiğiniz müzikler vardır işte o müzikleri dinlerken biri gelsin de canımı alsın diyeceksin v.s işte o zaman aşkın ne kadar da acı ve çekinilmez bir dert olduğunu tam manasıyla kavrarsın. haaa unutmadan soyleyeyim belirttiğin duyguların doğruysa onu çok seviyorsun ve tekmeyi de yemeye hazırlıklı ol sakın o da beni seviyor deme evet seviyor belki ama sen yine de bütün bu anlattıklarımı yaşayacağına dair hazırlıklı ol kardeşşş

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ne kadar çok ama yazmışsın

0|0
    0|0
  • tüm inancımı 5 yıllık bir şerefsz yok etti

0|0
    0|0
    • inancını kaybet . ama o şerefsizi asla kaybetme. çünkü ondan daha çok seni sevecek bir şerefsiz bulamassın

• sen o salakla anlaşmalı falan mısın ya

• beyin sikıci .

0|0
    0|0
  • Yok,ben bilmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 5 yıllık bir ilişki zaten sevgi olmadan yürümez. Ve sevgilin olmadığı zamanlarda hayatının alt üst olması da doğal, sonuçta hayatının bir parçası olmuş.

Ve gerçek aşkı yaşamış biri olarak aşkı şöyle tanımlıyorum.

Elini ateşe soktuğunu düşün, canın yandığında o elini oradan çekersin dimi.. Ama aşıkken elini o ateşe yanacağını bile bile sokarsın(mecazi). İşin ilginç yanı bu acı seni mutlu ediyor.. Aşk can yakar, karşılıksız bile olsa aşk güzel şey vesselam. Çünkü kalp sadece kan ile yetinemiyor..

0|1
    0|0
  • bak şimdi böyle oluyor. aşk yiyorsun sindirebilirsen sevgi sçyosun anladın mı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...