BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Arkadaşım benden mi hoşlanıyor yoksa daha da kötüsü mü?

Arkadaşlar bir arkadaşım var malumunuz erkek.Öyle çok samimi kanka falan değiliz.Kız arkadaşlarım bu çocuğun bariz bir şekilde benden hoşlandığını hareketlerinden çok belli olduğunu söyledi.Ben bunun üzerine biraz dikkat ettim cidden hoşlanıyo gibiydi ama bir süre sonra sevgili buldum ben.Yakın zamanda da mesajlaşmalarımızda hep kısa süreli ilişkiler yaşamak istediğini falan söyledi ve konuyu hep buraya getiriyor.Az önce de benim eski sevgilimden konu açılmıştı ' sen bu gidişle bana kalacaksın ' yazmış .çok komik yazdım sonra hemen konuyu değiştirdi.Arkadaşlar bu çocuk ne yapmaya çalışıyor.Benle arkadaşlık dışında bişeyler düşündüğü ortada acaba hoşlanıyo mu dicem ama o zaman niye kısa süreli ilişkiden bahsedip duruyor?Yoksa benle daha farklı bişeyler mi yaşamak istiyo yani cinsel anlamda?Arkadaşlar ben bu kanka ayaklarından hiç anlamam başıma gelmedi sizce durum nedir?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• bence biraz dikkatli olmanı tavsiye ederim.kısa süreli ilişki falan.hiçbir erkek bunlardan bahsetmez çünkü.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Okurken yaşadım olayı resmen kendimi o çocuğun yerine koydum sonra hemen kaldırdım utandım =) Arkadaş belliki aşk olayını uzun vadeli düşünen biri değil ve sanırım biraz cinselliğe düşkün olsa gerek ilk izlenim bu. Ama bir şu durum var bazı erkekler aslında istemedikleri şeyleri istiyormuş gibi söylerler kısa süreli ilişki gibi ama bunun olduğunu sanmıyorum ben ya. Dilersen onu bir test et bak bakalım neye meyilli sana mı cinselliğe mi ?

0|0
    0|0
    • benim anlamadığım nokta çocuğun kısa süreli ilişkisi olmuşluğu da yok hep böyleydi falan desek o da değil bir de benim kısa süreli ilşki istemediğimi de biliyo anlamadım gitti

• Anlamak senin elinde işte

• Sıkıntı süreç :)

1|0
    0|0
  • daha da kötüsü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dikkatli ol derimmm..

0|0
    0|0
Yükleniyor...