Kuzenime aşık oldum, ne yapabilirim?

evet kuzenime asik oldum, heran yaninda olmak istiyorum ama olmicani bile bile olmadik hayaller kuruyorum. Aramizda 6 yas var ama söyle birsey var kendisi benden büyük gösteriyor görüs olarak oldun gözüküyor. napabilirim yaaaa? =(((

0|0
621

En İyi Erkek Görüşü

• büyüyünce geçiyor

0|0
    1|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Sevdiğin çocuk sana abisi demiş :D Bende lisedeyken matematik hocam gülşaha aşık olmuştum ve beni matematikten bırakınca aşk meşk kalmadı :D :D

1|0
    0|0
  • kendine format at. abuk sabuk şeylerle uğraşma. 6 yaş büyükmüş bir de , küçüksün o aşk değil hayranlık

0|0
    1|0
    • ben büyügüm !

• e daha kötü yaş 25-29 diyor. 6 yaş küçük 19-24 arası olsa daha çocuk gelecek sana.

• Aman diyim, akraba evliliklerini düşün. Öyle bir çocuk sahibi olursan dünyan başına yıkılabilir ona göre.

0|0
    0|0
  • Dudaklarına yapış ve öpüşmeye başlayın... En iyi yol :D

0|0
    1|0
  • ben bun kızarım işte senin neyine abine aşık oluyosun yavrucum aynısını o yapsa şerefsiz bilmemne diyorduk şimdi sana ne diyek

0|0
    1|0
  • unutabilirsin yokluğuna alışabilirsin sigaraya başlayabilirsin =)

0|0
    0|0
  • Düşünme bunları akraba evliliklerinin nasıl sonuçlandığını araştır. Yazık etme hayatına.

0|0
    1|0
  • 75 milyonluk nufusumuz var :) Ne diyimki Cevabım anlasıldı umarım =)

0|0
    1|0
  • eğer gerçekten seviyorsanen az 6-7 sene beklemelisin bence.yoksa işler fesat olur.

0|0
    1|0
  • nası ya bendende yakışıklımı? Xd

0|0
    1|2
  • ne psikopatlar var Allah'ım

0|0
    1|0
  • Oğlum zaten senden büyük g.zekalı :D

1|1
    1|0
  • evlen onunla

0|0
    1|0
  • hem senden küçük olmaz

0|0
    1|0
  • saçma olmuş, olmaz o iş. zorlama

0|0
    0|0
  • 6 milyar insan hmm ilginç.. :)

0|0
    1|0
  • Unut bu dusunceyi bir an once

0|0
    1|0
  • töbe töbe...sapıklı bence artık bu bu dewirde...

0|0
    1|0
  • sıkıntılı..olmuş yavru izcim

0|0
    1|0
  • Ayse naptin sen ya biz kardesiz sen ablam gibiydin ya sok oldumşu an:(

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 6 yaş var ama olgun gösteriyor dediğine göre senden küçük..Hemde kuzen ne diyeyim Allah fikir versin ya.

0|0
    1|0
  • İntihar et

0|0
    1|0
  • nedir bu ara bu kuzen modası kuzumm ?

0|0
    1|0
  • oovvvvv kötü olmuş :/

0|0
    1|0
  • Hem kuzen hem senden küçük...

Nasıl bir fantezi dünyanız varsa artık.

0|1
    1|0
    • allahim sen akil fikir ver bu salaklara!

• olmicak diye bişi yoktur .. eğer duygularınız karşılıllıysa herşey oluur :) daha geçen günlerde burdan bir arkadaşla konuşuyorduk ve oda kuzenine aşık olmuş kızda ondan hoşlanıyordu şuan çıkıyorlar ve çok mutlular :) sen neden olmayasın ki..

0|0
    1|0
    • evet karsilikli beni öpmeye calisti felan filan off hic bilmiyorum saten annem hic istemez

• hiç bişi kolay değil bunu unutma mücadele etmen gerekicek ma eğer seviyorsan değer .. ve annen bu konuda ne kadar kararlı olduğunu görürse emin ol bir şekilde ılımlı olacaktır ..

• insallah canim

Yükleniyor...