Ne demek istemiş sizce?

Sevgilimle bir sorunumuz yok kuste degiliz ama, ozellikle bu sarkiyi bana armagan ettigini dinlememi istedigini soyledi.

Sozleri asagida ne anlamaliyim?

Aklım karışık sanki ikimizde sarmaşık,

Sarılsak yapamayız sarılmasak yaşayamayız,

Şimdi sana ince bir sitem,

Suçlu benim bu sonuca iten,

Beni senden sildiler ama,

Unuttular yaşıyorum,

Emin misin iyi mi düşündün,

Tanrıya kim hesap verecek,

Zaten her beden sonunda yalnızlığa dönecek,

Ömrümüzü ne hale getirdin,

Yaşayamayız sevgilim bitince mutluluk zehirli sarmaşık dokunma bence,

Bir yangın bu sende bende içinde sararma gülüm suyum ben peşinde..

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• şiir güzelmiş:) o şarkıyı dinlediğinde özellikle seni hatırlıyordur o yüzden böyle bişey demiştir yani art niyet çıkarmana gerek yok aslında:)

0|0
    0|0
    • Neden guzel bir sarkida aklina gelmiyorum da boyle sarkilar da geliyorum. Duvari hep ayrilik sarkisi dolu :(

• Zor zamanlar geciriyorum ailesell bir takim sikintilarim var ve cokca herseye sabir gosteriyorum zaten. Bir de ustune hastayim. Ama, yine de ona karsi her daim yumusak yuzlu ve muhabbetliyimdir. Ona yansitmam ondan hirsini cikarmam. Sapla samani ayiririm. Sadece cok bunaldim bu aksam ilk defa anlattim ailesel sikintilarimi alti ay olmus ve daha yeni anlatiyorum. Buna ragmen boyle moralsiz sacma sarkilarla subliminal bilinc alti gostergeleri hic hosuma gitmiyor. Bence cok sacma yaptigi.

• senin bilmediğin dertleri olamazmı? erkekler dertlerini pek paylaşmazlar.özellikle dertleri büyükse.

• Bacım kafam karışık diyor abi

0|0
    0|0
    • Anladim.

• üstüne gitme abinin yakınlaş zor durumdadır belkı canı sıkkındır veya hoşuna gitmiştir bilemem tanımıyorum arkadaşı

• Bu aralar ben cok uzgunum aslinda ona da anlattim zor zamanlardan geciyorum diye. İnan su dakika ayrilsam ayrilik acisi cekecek bile vaktim yok. Ailesel sikintilarim o kadar fazla ki.

Hani insan destek olabilir bu durumdaki sevgilisine. Bir cift guzel soz veya guzel nagmelerle gelmek varken bu cok afesersinde okuzce!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...