Gençler acıl yardımınıa ıhtıyacım var ..

19 yasındayım boyuma gore bıra fala kıloluyum ve acılen ayıflamamm laım sıce ne yapmalıyım amam en acıl tarafındaan zayıflamam lazım cok pıs hırsyaptım lutfn bana yardım edınnn

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Sebze ağırlıklı beslen , bol su , ekmeği kıs sabah ve akşam yürüyüşleri akşam 6 dan sonra yemek yok ara öğünde yok sabah 8de kahvaltı en geç öğlen 12de öğle yemeği yavaş yavaş porsiyonlarını düşür aynı zamanda kilolarını kafana takmadan yaşa .

0|0
    0|0
    • son 48 saattır hıcbırsey ymıom ya ben ole sınır koyamıyorum kendıme ama

• 48 saattır birşey yemıyorsun biraz daha yemezsen önce gözlerin kararıcak sonra bir anda bayılacaksın bu durumu 1 2 kere daha tekrarlarsın daha sonra saglıgında problem cıkar daha sonrasında kılo vresen bile ne yesen yarıyacak cunku saglıklı vermemıs olacaksın sacmalamıssın kusura bakmada

• oyyyy oyyy kafayı yıcemmmm bennn ya vallla bakkk

• midene kelepçe taktır, ağzına copla vur, bağırsaklarına biber gazı sık :D

0|0
    0|0
    • ohaaaa abartma bee ama son 48 saattır hıcbırsey ymıorum :)

• plates ten hiç bir şey olmaz diyorum bak.fitnıss kilo vermen için oldukça elverişli bir yer

• tammmmmm bend ftnısa gıderımmm o zaman

• yemeği kes spor yap hareketli ol zamanla zayıflarsın

0|0
    0|0
    • 1 ay kadar zamanda ayıflamamm lazım

• diyetisyene gitcen kilona boyuna bakcak sana bir program yazcak olup bitecek .)

0|0
    0|0
    • o cok uzun ıs hm benı kan tutuyor :)

• aç kalıp zafıflayamazsın daha fazla bünyeni düzenini bozarsın bnce :)

• ayıflımda bozulsunn

• sabah koşusu yap bol bol spor yap.tekvandoya,yüzmeye ve fıtnesse git.

0|0
    0|0
    • cok kısa bı amanım var ama :(

• Oğlum salak mısın, benim cevabıma yorum yapıp durma amk...

• hyyyyy kavga yokkk sakınnn sakın burda buyuk bı sorunum var benım sorunumuuu cozun sonra kavga edınn

• Kaç kilosun? Ben zayıflıkta doktora yapıyorum da :)

0|0
    0|0
    • 80 e dogru basamak dayıyorum :)

• psikiyatriste görünmelisiniz bu kiloları bu kadar kafanıza takıp hayatınızı hiçe saydığınız için söylüyorum hem bu bir toplum tabusu olmasının aksine o kadar korkulacak veya aşağılık bir şey değildir.. Hayatınıza değer veriyorsanız veya sevdiğiniz kişileri düşünüyorsanız bir diyetisyen hekimle veya psikiyatristle görüşmeniz gereklidir diye düşünüyorum

• haklısın bıraz fala abarrtım galıba

• Yeme.,

0|0
    0|0
    • tam 48 saattır hıcbırsey ymıorum kı zaten :)

• Spor yapman lazım.

0|0
    0|0
    • sadece spor mu

• Olayları akışına bırak o zaman

• ac kalım o z aman dımı bencde cok mantıklı

• Diyetisyene git. Ben 92 kiloyum ideal kilom 80. Gittim ve 8 gündür diyetteyim. Bakalım sonuç ne olacak :)

0|0
    0|0
    • olmaz dıetısyenn cok hızlı kılo vermmmm lazım

• Araştır istersen. Sık düzenli yemek yemediğin sürece 10 gün aç kalsan bile kilo vermezsin.

Mesela ben tek öğün yediğim için kiloluyum yoksa 60 falan olmalıydım.

• pekı tamam sagol

Kızlar Ne Diyor 2

• 1.ekmek kullanma sabahları 1 dilim ye istersen artı yerken ekmeği minik minik kopar mesela ufak bir parça kopardın diyelim peyniride üstüne koy öyle ye.2.Pilav makarna yeme çok canın istedi diyelim illa yiyeceksin tabağına çok az koy yavaaaş yavaş bitane bitane makarnandan alarak ye.3.Gazlı içecek içme bırak onun yerine meyve suyu iç.4.Bol su iç günde 2 litre iç mesela.5.yürüyüş yap diyosan işime gelmez tek başıma mal gibi yürüyemem eşlik edecek yok ozaman evde yarım saatini hareket etmeye ayır internetten hareketlere bak.Onada üşeniyosan hep oturuyosan evde oturduğun yerde hareketli ol göbeğini oynat dans eder gibi.Karnını içeri sok sal 500 tane falan sal çek.E bunların baya faydası olur benden demesi.

0|0
    0|0
    • aslında sevgılımden ayrıldım pıskolojım bozuldu aglamaktan ayakta duracak halım bıle yok ınannn bana :( son 48 sattır hıcbırsy yemedım yıyemıorum bogaımdan gecmıooo aglamktan baka hıcbırsy yapamıorum

• e tamam zayıflarsın yemeyince.d şaka biyana niye eziyet ediyosun kendine seni anlıyorum bende ayrılsam aynı durumda olurdum ama değecek biri mi? nezamandır beraberdiniz

• 3 snedır

• Spora başla ve bol su iç.İşe yaricaktir:)

0|0
    0|0
    • son 48 saattır hıcbırsey yemıom sadce su ve sıgara :)

• Sen yine de çok abartma bu işi..Kilo alınıp verilen bir şey zayıflarsın merak etme

• cok zoruma gıttııı ama bana bı laf soyldııı hungur hungur agladım dusun yanı

Yükleniyor...