Kantinde bakıştığım kızla tanışmak için yanına gideyimmi?

3 gündür okul kantininde bakışıyoruz, 3-4 saniye aralıksız süzüyoruz resmen birbirimizi.. gidip tanışsam diyorum, nasıl yapayım nasıl gireyim lafa?

0|1
25

En İyi Erkek Görüşü

• kendini okulun "parti ve eğlence organizsyon kolu"ndanmışsın gibi tanıt.. hafta sonu falanca yerde parti var, bir çok arkadaşımız gelecek, sizler de katılmak ister misiniz diye gir konuya.. sonra sorular gelecektir.. nasıl bir parti, nerde, alkollü mü, havuz var mı, dj var mı, müzikler canlı mı vs.. sen e bu arada muhabbete girmiş olacaksın.. gerisi sana kalmış..

kulakardı etme bu dediklerimi, işe yarıyor ;)

0|0
    0|0
    • parti ve eğlence organizasyonu olmadığını öğrenince ne olacak peki usta:)

• olum sende parti ver o zaman :D

• daha iyi ya, onunla tanışmak için uydurduğunu söylersin işte ;) onu da mı ben söyleyeyim...

hem o noktaya gelene kadar sen çoktan yol almış olacaksın zaten..

çalıştır saksıyı, yap bunu... bak işe yarıyor diyorum sana ;)))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• faceden eklemissin kabul etmis, yazabilirsin oda yazmanı bekliyodur büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • ortak bir arkadaş bul yanına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bak bunu yapıcaksan okul içinde yapma hacı okul dışında kafeye çağır gelirse iki güzel sohbet et sakın ve sakın kendinden bahsetme onun hoşlandığı şeyleri sor ilk başka 4-5 gün sonra bidaha çağır tut belinden çek dudaklara yapış gözlerini kapattıysa tamamdır kapatmıyorsa şaşırmıştır belki yine tamamdır sonra sevdiğini anlamıştır zaten

0|0
    1|0
  • takip et gizliden köşeyi dönerken çarpışın kitapları yere düşür beraber toplayın toplarken bakışın bakışırken telefonunu al ... Abicim facebook denen bir şey var yeni nesilin elinde eklersin ondan kabul ederse sanada ilgisi varsa nerden tanışıyoruz falan der sen de konuyu açarsın her şey teknoloji çocuğuna güzel :)

0|0
    0|0
    • evet bunu söylemeyi unuttum faceden ekledim kabul etti bu arada :) ama hiçbişey yazmadım henüz

• o niye yazsın benim yazmam lazım ben ekledim ben yazıcam

• Helal sana antoni.

• tek başına gitme krdşm tecavüzcü tacizci vs damgaasını anında yersin :D

0|0
    0|0
  • ''Ehem öhöm, kem, küm, şeyy...'' dersen o anlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...