Aldatıldım. Neden bunu bana layık gördü ?

Aldatti. Nedenini sordum "iyi oldu sana hadi güle güle" dedi. Önceden benim için ağlayan bir insan bir açıklama yapmadan beni faceden silip engelledi. Üstüne numarasini da degistirmiş . Hayır defolsun gitsinde ne yaptimda bana bunu layık gördü onuda anlamadım. Ilgisizde değildim herşey durduk yere oldu

0|0
921

En İyi Kız Görüşü

• Takma sen kafana canim.. aptallik yapmis.. kafani yormaya degmz bile

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• bu resimdeki senisen yarın bir gün çıkagelir diyim... hazırlıklı ol buna.kimseyi bulamazsa adres yine sensin

0|0
    0|0
  • Bu resimdeki sensen salaklık yapmış bence :) Nedenler üzerinde durma bence .. Eğer sen birşey yapmadan o sana bunları yaptıysa hemen unut o adamı ve ileriye bak ;)

0|0
    0|0
  • Onu boşver de sen Kendine şunu sor nasıl oldu da bu zamana kadar gerçek yüzünü göremedim nasıl ona kendimi adadım bunun cevabını verirsen bir daha böyle üzülmezsin

0|0
    0|0
  • Arkadaşım sorunu kendinde arama, bazıları anasından böyle çıkıyor; Sinsi, şeref yoksunu, aşağılık...

0|0
    0|0
  • Karaktersiz kendisine senden daha iyi olduğunu düşündüğü birini bulduğu için yani bukadar karaktersiz de geç sorman bile kabahat bence .

0|0
    0|0
  • pipisi kopasıca neden ayşenura bunu layık gördün erkekle aldatsaydın da gay oldu derdik üzülmezdik :D

0|0
    0|0
  • oncelikle sunu soylim sana yaptigi seyi kesinlikle desteklemiyorum, seni aldatip uzerine oyle bir mesaj atmasi senin birseyler yaptigini dusundurttu bana yoksa nasil bir insan aldatipta sonradan intikam alir gibi bu tarz mesaj atar ki, eger resimde ki sen isen guzel bir bayansin da cocugun bir acisi varki aldattigini bilmeni istemis acisi olmasa ikinizi birden idare etmeye calisirdi ne bilim objektif olarak anlattigini sanmiyorum pek, tamamen dogru ise de bu kadar da karaktersizlige pes baya bir ilginc kafa yapisi varmis erkek arkadasinin derim

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Ama ben onu üzecek birsey yapmadım o dengesizmiş demekki

• Degmeyecek biriymis demek, artik daha iyi tercihler yaparsin sen de

0|0
    0|0
  • foto seninse pişman olur yakında sana yalvarır emin ol bundan

karakteri yokmuş onun

0|0
    0|0
    • Aynen ya Karaktersiz herif işte

• Birsey sorucam ama konuyla alakasız ?

1|0
    0|0
  • erkek milleti işte hepimiz aynıyız :))

2|0
    0|0
  • vardır bişisi de ondan

0|0
    0|0
  • Kendine karaktersizligi layık görmüs

0|0
    0|0
  • Ayran gönüllüdür. Boşver gitsin...

0|0
    0|0
  • Ya birisi aklına girmiş ya da senden sıkılmıştır..

0|0
    0|0
  • Kimse aldtılmayı hak etmiyor ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • seninle oyun oynamış desem kızmasın umarım

0|0
    0|0
    • Oyunun alasını oynamış

• boşver malları kafana takma bak tecrübe edindin şu an erkekler hakkında.umarım gelecek hayatında iyi bir erkek arkadaş bulursun kendine.

• Umarım. Teşekkür ederim

• sittiret...

0|0
    0|0
  • Ya yanlış anlama ama sevindim bekarsın de mi artık :))

0|0
    0|0
    • Evli değildim ki zaten :)

• Annemin ismide o yüzden sordum :)

• :)

• Sen bu güzel tipinle fazla artislik yapmışsındır ;) o da seni sallamıştır.olay bu ;)

0|0
    0|0
  • aynen ne oldu? durduk yere neden aldattı beni? neden bunu yaptı? bunlrı kendisinede sordum? neden yaptın diye, ama cevap yok... o an aklında başkası olması cevabı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fakir olduğun içindir bence. O benim sevgilim olacak da beni Facebooktan silecek he? Mark Zükerbeg babamın kankası, söyliyim kaldırsın hemen engelini ayol lafı mı olur...

0|0
    3|0
  • Senin hakkında birşey duymuş olabilir ama yalan bir söylentide olabilir yani.Oda sana inat böyle birşey yapmış olabilir yani niye sebepsiz böyle birşey yapsınki.Nekadar çıktınız?

0|0
    0|0
  • aldatılmışsın ve hala neden diye soruyorsun:D

bu kadar saf olmandan olabilir mi

0|0
    0|0
  • rahat batmış bes belli boşver takma kafana

1|0
    0|0
  • Oha çok mu aradın bu şerefsizi?

0|0
    0|0
  • Agla icini bosalt ne diyelim git sende mi onu aldat veeya hemen yeni sevgilimi bul diyeyim...

1|0
    0|0
  • Seninle alakası yoktur muhtemelen.

Yaptığına kılıf bulacak değil ya hadi sana güle güle yapmış işte.

0|0
    0|0
  • Rahat batmıştır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...