Yabancı bir erkekten hoşlanıyorum, aileler ne der?

arkadaslar bir cocuktan hoslandim ama turk degil yani aileler ne der bilmiyorum kizarlar mi acaba yani ailemi merak ediyorsaniz benimkiler tam bir turk ailesi hani o acik olanlardan degil ne yapacam yani ondan cok hoslaniyorum sanirim oda benden ama ne yapacagimi bilmiyorum eger ailem bir sorun cikarirsa ne yapacagim yardim edin !
Güncellemeler:
arkadaslar bazilari yanlis anlamis turk degil dedim ama ecnebi demedim ya da musluman degil demedim hoslandigim musluman
Kizlarda biraz yazsaydi iyi olurdu boylelikle onlarinda gorusunu alirdim bu arada merak ediyorsaniz hoslandigim kisi ARNAVUT

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Günah bacım günah ecnebiyle evlenilmez :)

0|0
    0|0
    • ecnebi degil arnavut

• O zaman işin zor ben nasıl anlayayım tanımam etmem senin arnavutu. Böyle olacaksa hiç olmasın bence sen umudu kes

• ya ama oda benden hoslaniyor sadece o inadini ne yapacaz bilmiyorum ha bide arnavutlarin disari taraftan kiz almadiklarini da eklersek benim is imkansiza gidiyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Biraz sakat iş :) Kalbini dinlersen,yabancı veya Türk demeden seni ona götürüyor..Gelenek görenek ve dinini düşünürsen başka :) Zor durumdasın.. birini tercih et

0|0
    0|0
    • iyide oda musluman sadece turk degil bazilari illa turk olmasi lazim diyor

• bilmiyorum ayni dilli konusmuyoruz ben ingilterede okuyorum onunlada orda okulda tanistim ve bizimkiler guzel ingilizce konusmayi bilmiyorlar onun icin sorun var bide

• Benim kız arkadaşım Yunan mesela ve benim ailem erkek olmama rağmen kem küm etti.. İngilizce konuşarak anlaşıyoruz ve sevdiğimiz için kimseyi dinlemeye niyetimiz yok açıkçası :D

• tamam ailenle tanışrır eğer kendine güveniyorsan ve tabii oda güveniyorsa.

0|0
    0|0
    • o zaten kendisi dedi zaten bizimkilerle tanismak istermisin diye bende bakariz dedim geçistirdim simdi yarin yok pazartesi soylicem sonrada benimkilerle tanistiririm

• iste ozaman babamla kavga ederdim niye oyle bisey yapacak ki ben seviyorum o beni seviyor yetmiyor tanisali 20-25 gun olmus hemen onunla tanistirmaya kalkiyorum oda sevdigime vuracak ama banada vurmasi lazim izin vermem

• evlilik zor ya bence senin 1 yıl falan beklemen geriyor daha tanışalı 1 ay bile olmamış erkeklerin çoğu tuzakçıdır bence dikkatli olmalısın.günün birinde ihanete uğrayabilirsin.

• İslami yaşayan bir aileyse hayır derler.Haram zaten.

0|0
    0|0
    • iyide oda musluman ben turk degil dedim musluman degil demedim ama turk olmamasi yine problem olur mu?

• niye olmaz anlamiyorum oda musluman bende sadece baska dil konuscaz

• Pardon olur diycektim ama nasıl yazmışım anlayamadım :)) Olur olur.

• aileler kesin sorun çıkarır

0|0
    0|0
    • bende oyle dusunuyorum sen niye oyle dusunuyorsun?

• yaşın kaç acaba?

0|0
    0|0
    • niye sordun?

• o zaman tebrik ederim :)

• niye

• ailenin haberi olmazsa sorun olmaz:D

0|0
    0|0
    • iyide biz ileri dusunuyoruz yani en azindan ben oyle dusunuyorum ailemle tanistirmak isterim

• ben neden kast etigini anlamadim biraz acar misin nasil adam gibi adam

• terbiyesi tam olmalı onurlu bir insan olmalı ve affetmeyi bilmeli yani kısaca gerçek bir insan olmalı ayrıca büyüklerine gerçekten saygılı olmalı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...