Kapat

Ömür törpüsü sevgilimin beni sevip sevmediğinden emin olamıyorum

sevgilimle çok saçma bir nedenden dolayı kavga ettik onun gereksiz triplerinden sinirinden dolayı olay büyüdü ve ayrılmaya kadar geldi. Kendisinin çabuk sinirlenen bunu kontrol edemeyen bir yapısı var.Bana karşı da çok kırıcı konuştu bu da yetmiyormuş gibi ayrılcaksan ayrıl dedi damarıma basınca bende dayanamadım ayrıldım her yerden engelledim onu faceden arkadaşlığı sil öyle engelle seni görmek istemiyorum dedi ben de engeli kaldırdım al şimdi napıyorsan yap dedim o beni engelledi ve şimdi hoşçakal dedi gitti. Aradan 1 saat geçti seni çok üzdüm özür dilerim diye mesaj attı ben de istediğim sadece basit bir özürdü bunu anlamana sevindim özrün için teşekkür ederim bu kadarı yetiyor işte durumun düzelmesi için dedim. Sonra tekrar konuşmaya başladık durumu açıklığa kavuşturduk ve eskisi gibi olduk. Ben zaman zaman onun beni sevip sevmediğinden emin olamıyorum bu davranışı sevdiğinin göstergesi olabilir mi kendisi pek özür dilemez odundur buna rağmen özür dileyip barışmak istemesi beni sevdiği anlamına mı geliyor?

0|0
01

En İyi Erkek Görüşü

• her erkek özür diler, centilmenliktir, affet gitsin :D seviyodur cocuk seni :D

1|0
    0|0
    • benimki dilemiyor emin ol dilemiyor yarım ağız diler beceremez çok farklı bir model :) sinirlendiğinde yaptığının farkında değil kıyameti koparıyor gözü birşey görmüyor sakinleşince de pişman oluyor dengesiz biraz ben de bunun gibi olaylardan dolayı acaba sevmiyor mu diye düşünüyorum sonra sevmese gururunu kenara bırakıp gelip özür dilemez diyorum ne bileyim değişik ya seviyordur herhalde :)

• ooo iyi yere kapağı attım o zaman :P

• ver çoskuyu =)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...