Kapat

Yabancı kızlar neden böyle güzel?

Yabancı kızlar neden güzel ve çekici oluyorlar sizce? Hem seksi hem de güler yüzlü ve mutlu ayrıca.

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Peki neden yabancı erkekler bu kadar yakışıklı oluyorlar ?

0|1
    0|2
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• yaşam tarzları farklı rahatlık var.. Mutlukuk açısından böyle türk kızlarında güzellik KOnusundada iman var :)

0|0
    0|0
  • senin tanımadığı içindir

1|0
    0|0
  • Insana uzak ve ulasilmasi zor olan tatli gelirmis.

0|0
    0|0
  • bizim kizlar daha güzeller bence :)

1|0
    0|0
  • insan ulasamadigi bir seye hayranlik duyarmis ya,sizinki de o mesele.elinizdekilerle yetinmeye calisin.:D ayrica sizlerde dunyanin en mukemmel ,en yakisikli erkekleri sayilmazsiniz.nedir bu yabanci sempatizanligi anlamadim .. .

0|0
    0|0
    • Ulaşamadığı değil de, artık internet var görüyoruz oldukça yakından. Sonra bizimkilere bakıyorum haydaa diyebiliyorum. Bizde sıkıntılı ya hem tanışması, hem sevgili olması sorunlu bizde.

• evet aslinda bir bakima da hakli sayilirsiniz.malum kezbanlik bir hastalik gibi turk kizlarinin uzerine cokmus durumda.ve bu da erkekleri kisitliyor.oysa yabancilar oyle mi ? degil . . .

• Kezbanlık ne demekti açıklayabilir misiniz kısaca?

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzellik tamam bazıları hoşuma gidiyor ama bazılarını sevmiyorum . Güler yüzlü olmalarının nedenleri aile yapıları ve genelde bizim Türk insanlarından daha çok sevişirler . Bu olayda mutluluk hormonu salgıladığı için mutlu ve güler yüzlü olurlar tabiki yaşam koşullarının getirdiği nedenlerde var .

0|0
    0|0
  • Rahatlar çünkü, rahat yaşıyorlar bu da yüzlerine yansıyor. Ve açık saçık giyinmeleri, öpüşmeleri vs doğal oldukları için göze hoş geliyor. Türk insanı stresle büyür ve namus faktörü var..Türk kızı kadar güzelini de bulamazsın

0|0
    0|0
  • Kuzeye doğru çıkıldıkça güzelleşiyorlar. Coğrafik herhalde. Ayrıca bakımlılar, kendilerine dikkat ediyorlar, giyinmesini biliyorlar. Bu da onları daha da çekici hale sokuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...