Direk teklif, ya da zamana bırakmak.. Hangisi doğru?

Kızlara bir sorum olacaktı: diyelim ki bir erkek sizden hoşlanıyor. O kadar samimi değilsiniz ama okulda birbirinizi görseniz durup konuşursunuz biraz sohbet edersiniz. Size direk teklif etmesinden mi hoşlanırsınız ya da zamana bırakmak ve birbirinizi daha iyi tanımaktan mı hoşlanırsınız (ve ondan sonra açılmak mı)? Niyetim gönül eğlendirme değil onun için hoşlandığım kızla konuşmayı düşünüyorum, ama onu korkutmak istemiyor, belki biraz fazla olur diye?

Sizin fikriniz?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• biraz zaman geçsin iyice tanışın huylarınızı sevdiğiniz şeyleri öğrenin. sonra açılırsan daha iyi olur bence

0|1
    0|0
    • Sana katılıyorum da, ama bir sorun var. Kızı haftada en fazla iki kez görebiliyorum (ders saatlerini bildiğim için hep dersten çıkmasını beklerim, bana belki rastlar diye). Bir kaç ortak arkadaşlarımız var hepsiyle faceden arkadaşım, ama bir tek bu kızı eklemedim, ters anlar diye :-S

• eklesen de pek sorun olmaz bence. ama facebooktan açılma o yeter. ortak arkadaşlarından güvendiğin varsa sorabilirsin kızın ilgi alanlarını sonra o iki kez gördüğün zamanda da soru sorabilecek ya da üzerinde konuşabileceğin bir konun olur :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...