Kapat

Bir erkek, sevgilisinin daha önce öpüşmüş olmasını sorun eder mi?

ama hiçbişey hissetmedim yani etkilemedi beni elini tutmak dokunmak da beni etkilemiyodu en sonunda sevmediğimi anladım bitirdim benim soracagım da şu bir erkek kızın daha önceden öpüşmüş olmasını sorun eder mi acaba herkese göre değişecek bir durum olabilir tabi öğrenelim hepsini

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'dekilerin büyük kısmı eder.

1|0
    0|0
    • erkeklerin de büyük kısmı öpüşmüş fazlasını da yaşamış oluyo ama

• tabi öyle olmadıgını biliyoruz ama fırsatı buldugu an herşeyi yaşamaya hazırlar

• Öyle tabi...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• öpüştüyse bitmiştir...taşlamak lazım böylelerini hatta utanç odaları koyup içinde sergilemek lazım ne demek öpüşmek çok ayıp ağzına acı biber sürmek hatta ülkeden sürmek lazım...salladırmak lazım ibret olsun...

0|0
    0|0
  • Tv de her kanalda görmeseydin öpüşmezdin elalemin abazasıyla ayrılınca kendine az küfretmeyecen :D

0|0
    0|0
  • İlk öpüşmeniz tam olarak ne zmn olmustu yasına oranlayarak bişeyler söylebiliriz

0|0
    0|0
    • Partnerinizle aranızdaki yaş farkınıda bılmek lazım bunlar önemli şeyler

• Ne kadar süredir bekliyorsun peki konuşuyor musunuz arada sizin ilk ne zaman oldu

• 20 gun oldu cok rahat dun mesaj attı hayatta artık mesaj beklemıyordum ondan okuldada bakısıyoruz evet gecen kasım ayında öpüştük ama adamın tekı dedı yok sız ne ypaıyorsunuz arabyalla gecerken oda etkılendı haklı benı cok sevdgınden ona herseyı unuttruyodum yanında olunca fakat araya yaz gırdı aklından cıkaramadı o tur seyleri dedi dayanamıyorum etkılendı ıste

• öyle bir kız ile konuşmam bile

0|0
    3|0
  • öpüşmemiş olması tercihimdir

0|0
    0|0
  • Harbimi ilk kez mi oldu seevgilin

0|0
    0|0
  • evet sorun eder!

0|0
    0|0
    • niye erkekler de yaşıyor aynılarını fazlasını da

• inanki sizin kadar bende saynı şeyi soruyorum ama bir cevabı yok..sadece adaletsizlik..

• öpüşmek abartmayalım sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • duruma gööre degişir

0|0
    0|0
  • Öpüşürken hiç bişey hissetmedin mi gerçekten

0|0
    0|0
    • güzel ama bişey hissettirmiyodu ya da çok abartmışım öpüşmeyi ben

• sende öpüşmüştün ama önceden öyle mi

• Evet öpüstüm

• İlişkilerde genellikle bu çeşitli şeyler olabilir sonucta ilk defa biriyle birşey yasanıyor sevgilinizle aranızda yaşananlar tam olarak ne kadar sürdü ne kadar ciddi birşeydi yeni bir sevgili için en önemli soru bu olacaktır tam olarak ne kadar birlikte oldunuz ?

0|0
    0|0
    • Sadece 1 ay bu kadar kısa sürede olması sorun mu

• Hanımefendi kac yasındasınız siz ve ne zmn öpüştünüz

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayım ilk ayda oldu

• Birinci ayımiz yeni bitti zaten ben şu an ne hissettiğimi anlayamiyorum sevgimden emin olamıyorum ama herşeyin ilkini yaşadığım biri ondan önce bir erkekle bulusmadim bile ne yapsam bilmiyorum şimdi

• Hanımefendi ona bir şans daha verin hayatta hiçbirşeyden kesin emin değiliz onunla konusmaya calısın ne bıleyımbu tür şeylerden hoslanmadıgını ona söyleyin gercekten ıcınızde bı kıvılcım yanmıyorsa o iş bitmiş demektir 1 ay kısa bı sure aslında bilemedim şimdi ama bir öpüşme var onun hatırına bir deneyin

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler önce kendi ağızlarını temizlesinler de sonra senin birini öpmeni sorun etsinler.

1|0
    0|1
    • bence de ama hala evet sorun ederim diyolar

• derlerse desinler yav. kimseye kendini beğendirmek zorunda değilsin. boşversene.

• Şahsen etrafımızda bolca bulunuyor öpüşen kadından rahatsız olan erkekler ve bunların sürekli hiç öpüşmemiş kızlarla öpüşme isteklerininde olması biraz tuhaf tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...