Erkekler ne tür kadınlardan hoşlanır?

ya ben birinden hoşlanıyorum sizce erkekler hem fiziki hemde davranış bakımından nasıl kızlardan hoşlanır

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• kızları beğenme konusunda gennelleyebilirken, erkekleri genelleyemeyiz.

fiziki olarak her zaman dediğimiz gibi:

çirkin kız yoktur, bakımsız kız vardır.

makyaj olmasa ne bok yiyeceksiniz merak ediyorum.

herneyse, eğer kültürlü birisiyseniz bu sizi bayağı öne itecektir, zeki olmanıza gerek yok sadece bilgi alanınız Türk dizileriyle kısıtlı olmasa yeterlidir.

davranış ve huy olarak, kesinlikle egosunu yenmesi, iletişim kurarken kaçan kovalanır zırvalıklarını düşünmemesi, karşıdakine sevgisini ve gösterdiği değeri belirtip, sadık olması önemlidir.

ek olarak müzik zevkinin bana uyması, düşünce yapısınında bana uyması lazım.

benim kriterlerim bunlar, dış görünüş konusuna fazla takmam, ben içeriye bakıyorum, eğer dış görünüşe önem verirsem, hayvanlardan bir farkımız olmayacağına inanıyorum, çünkü bunlar temel içgüdüler, ve biz insanlar bunlardan fazlasına sahibiz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• kardeş ben direk şöyle anlatayım hoşlanmak falan boş iş erkeklerde hoşlantı çok değişiktir yani öyle güzel der hevesini alır bırakır bırcok kısıde gordum sevıyorsa zaten bunu sormana gerek kalmaz sen ona duygularını belli et ama ağırdan sat daha sonra biraz bak bakim ölç

0|0
    0|0
  • Kısaca özetlersek Angelina Jolie, Adriana Lima, Blake Lively, Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr, Doutzen Kroes ve daha niceleri tarzında bir kızdan her erkek hoşlanır.

0|0
    0|0
  • napcan bu sorunun cevabını,hiçbir işine yaramazki,her erkek farklı kızdan hoşlanır,sen hangisini baz alacaksın :)

1|0
    0|0
  • sanırım 2 hafta kadar hiç b i kız dan hoşlanmicam :D

0|0
    0|0
  • erkeklerden uzak duran kız benim için bir tanedir :)

1|0
    0|0
  • Tüm erkekler adına birşey diyemem .Bizlerde herkesin tercihi aynı olmuyor.

0|0
    0|0
  • bi erkek olarak bütün kızlardan hoşlanırım taliplerimi bekliyorum

0|0
    0|0
  • sen cana yakın davranıyorsan fizik ve davranışa bakmaz ama cidiyisen

0|0
    0|0
  • Hoş kizlardan hoşlanir

0|0
    0|0
  • Genelleme yapılamaz bu konuda.

0|0
    0|0
  • nabzı atanlardan :)))

0|0
    0|0
  • ben erkek gibi kızları seviyorum :D

0|0
    0|0
  • erkekler her kızdan hoslanır

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir her erkek aynı değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mesela profil fotondaki Barbara Palvin gibi kızlardan.

Yalnız fake foto olduğu çok belli be gülüm, hemen anlarlar benden söylemesi...

0|0
    0|0
    • barbara palvin i severim o yüzden koydum amacım fake falan değil yani çarpıtma

• Çarpıtma derken?9 gün önceki sorunda seni Barbara Palvin sanmalarını inkar etmemen tuhaf kaçtı bu duruma ne yazık ki . /=

link

Yükleniyor...