Bugün otobüs durağında bir kızla tanıştım yardım???

bugün izmirde bir başıma dolanıyordum geziyordum tozuyordum bornova olsun oturdum kalktım kafede sonra canım sıkıldı alsancak semtine geçtim daha sonrasında akşam 8 civarı eve dönücem durağa geldim ve bir kız ilgimi çekti o da bana yakın duruyordu dibimde sayılırdı otobüs durağındaki numarayı göremiyorum sen görüyor musun diye sordum bende göremiyorum dedi falan güldük sonra otobüse girerken muhabbet ettik işte ne okuyorsun şöyle böyle otobüsten ayrılmadan önce Turkcell mi kullanıyorsun dedim.. o da evet dedi ve telefonumu verdim yazdı sonra bende ona mesajlaşırız boş günümüzde haberleşiriz dedim.. Sizce mesaj atayım mı birkaç gün sonra mı atayım ne yapayım acil yardım ya da yarın veya ne zaman arayayım

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• bu konuyu kafana taktığına göre sağlam karakterlisin belli, kızda hosuna gitmiş kı cesaret etmişsin senın yaptıgını yapan az. senı beğenmeseydı numarasını yazmazdı yanı ben olsam yazmazdım. bence arama daha yenı tanıdıgın birini arayp ne yapacaksın mesaj at konusun kaynasın iste;)

0|0
    0|0
    • walla yazdığım mesaj var 1 tane attım eve vardın mı vardım dedi ..

• whatsuptaki fotoğrafını sordum cevap atmadı ağaç ve göl var arkasında onu sordum belki görmemiştir ya da hemen yazışmak istemediğinnden olabilir mi

• kertenkelebek ne kabul ediosun ne siliosun beni konuşamayacak mıyım sizinle benim neyimi yargıladın ben herşeyin farkındayım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• yarın akşam at hangi otobüsü bekliyodun 986 mı :D:Dd

0|0
    0|0
    • 70 bekliyormuşuz ikimizde...

• ya bende hoşlandım ama sadece hoşlanmak yetmez ki ya tabi illa ki beğenmiştir bizi ama işte aklım şuan onda yani .

• bana fikir söyle lütfen

Erkekler Ne Diyor 2

• panpa bir kere yanlışını söyleyim kız turkcell olmasa mesaj atmıcakmıydın onu sormasan da olurdu direk mesajlaşın 2 gün sonra buluşun iyidir

0|0
    0|0
    • abi salı gününden önce görüşemem işlerim var napayım :) ama salı günü çıkartayımmı peki salı gününe kadar kendimi nasıl hatırlatayım beni unutmaz inşş

• tamam abi cevaplayan kişi sayısıda az soruma :) bu kızlarsoruyordaki kızlar çok artis beni kabul edio arkadaşlığa silio sonra neyse onlarla mı uraşcam ben. Konumuza dönersek ne yapmalıyım duraktaki için

• bence pazar günü mesaj at tanıştır kendini sonra sıkma yani hemen buluşalım falan de bir plan yapın zırt pırt mesaj atma daha erken bu kadar sık mesajlaşma için

• Hemen mesaj atilmaz be canim :D 2 gün bekle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...