Erkekler neden zor kadınlardan hoşlanır?

Erkekler neden zor kızlardan hoşlanır? Onları çeken nedir?

0|0
715

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler deme çünkü bunu yapanlar varlıklı her şeyi parayla elde edeceğine inanan tiplerdir. Elde edemeyince de zoruna gider ve ikna edinceye kadar peşinde koşar. Elde dince alacağını alıncada kapıya koyar :))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• erkekler zor kızlardan hoşlanmaz... kızlar gibi erkeklerde çeşit çeşittir... zor kız çekici gelebilir ama sonuçta çoğu basit kızlarlar ewleniyo... gördüğün gibi basit kızlar zorladan daha erken evlenio :)

0|0
    0|0
  • beni çekmiyor alt tarafı bir vericek 15 dakikalık zevk için koşamam kimsenin peşinden...veriyorsa versin...

0|0
    0|0
  • beni çeken kısmı şu gevşek gevşek konuşmazlar sertlerdr her dedğimi direkt tabi tm canım bı tanem hemen yapıyorm demezler ve olgundurlar

0|0
    0|0
  • Kolay kazanılan kolay kaybedilir onu bilirler de ondan

0|0
    0|0
  • Çaba sarfettiğin birinin değerini daha çok bilirsin...

0|0
    0|0
  • ben şahsen sert kızlardan hoşlabırım belkide sert sexsi sevdigimden olabilir

0|0
    0|0
  • zor olması onun herkese yamulmasına engeldir ve sevdiğim zor olmalı

0|0
    0|0
  • çünkü zor kızlar ilgimi daha çok arttırır :)

0|0
    0|0
  • uğraşmayı sevende var sevmeyende

0|0
    0|0
  • Daha gizemli bir havaları var.

0|0
    0|0
  • Çanakkale ezine güzel kızlar ordanmı çıkar

0|0
    0|0
  • ne bileym :D

0|0
    0|0
  • Neden zor kızlardan hoşlanalım ki ...

0|0
    0|0
  • kım demıskı zor sevdıgımı 1 kere ugrasrım oldu oldu olmadı baska bırı olur elbet blunmaz hınt kuması degıl oyle zorlamaya calısan kızlar kendını bı halt sanır zavallı kısıler anca arkalarından kosar karızması tıpı ozguvenı yerınde olan erkek ugrasmaz kız kaybeder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Basit kızlarla ben bile arkadaşlık yapmıyorum, hangi erkek basit bi' kızdan hoşlansın ki?

Mantık, heyhat...

2|0
    1|0
  • erkekleri bilmem ama beni peşinden sürükleyen biri bana daha eğlenceli geliyor... beni zorlaması ona karsı olan ilgimi yüksek tutuyor...

0|0
    0|0
  • ve kolay sıkılmazsan, şahsen bende erkek zor olsun isterim yani.istemek bir yana sıkılıgan biriyim zaten diğer türlü hmn sıkılıyorum... :) yorcak biraz illa :D

0|0
    0|0
  • Basit bir kızın sevilcek yanı yoktur.

1|0
    0|0
  • Kolay kiz cok o yuzden

0|0
    0|0
  • Yasak çünkü .

0|0
    0|0
  • Avlanma güdüsü diye düşünüyorum...