Sürekli peşimde gezen liseliden nasıl kurtulurum?

17 yaşında liseli bir kız yaklaşık 3 aydır hep peşimde umut verdiğim yok,onunla çıkamam sübyan değilim,şimdi bacağı kırdık evdeyiz diye her gün 5 dk uğrar oldu.Onu kırmadan duygularını incitmeden nasıl kendimden vazgeçirebilirim ?

0|0
121

En İyi Kız Görüşü

• Yarın geldiği zaman, kız arkadaşım gelecek birazdan yanlış anlamasın sen git abicim de.

1|2
    3|0
    • O 3 ayda sevgilim hep vardı,fark etmedi hep ilgisi üzerimdeydi niye,resmen bana taktı şimdi sevgilim yok daha bir ısrarcı.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• 22 yaşındasın 5 yaş küçüğüne bakmak sübyancılık olmuyor, milllet 4-5 yaş aralıgını çok uygun buluyor. sen direk ben o kızı sevmiyorum kendime yakıştıramadım desen sübyancı teriminden daha doğru olur bence. kırmadan sevgilin oldugunu söyle sana olan ilgisinden rahatsız oldugunu belirt.

1|1
    1|0
  • Öncelikle Merhaba. sübyanci kelimesi oldukça ağır şimdiden bu kelimeyi onaylamiyorum. Ama bakacak olursak günümüzde o tarz gurursuz kızlar var malesef. Kıza seni istemiyorum de. Eğer hala geliyosa peşinden kulağını çek :)

0|1
    0|0
  • Çek kenara "Benden sana yar olmaz,bırak bu kara sevdayı." de,kesin çözüm.

1|0
    0|0
  • eğer seni seviyorsa neden vazgeçireceksin ki kendinden

2|0
    1|1
  • Bence direk ' Istemiyorum Seni ' de .

Hesap vermek zorunda değilsin .

0|1
    0|0
  • Onu kırmadan söyle.

1|1
    0|0
  • sende pek büyük sayılmazsın

8|0
    0|0
  • Neden sevgisine karşılık vermeyi denemiyon

2|0
    2|1
    • Kendimi biliyorum en fazla bir ay sürer,sonra daha fazla üzülür.

• İyi hoş kız ama benim ilişkilerim uzun sürmez,çabuk sıkılıp terk ederim daha kötü olur.

• Siz erkekler yokmu ya sogutamazsn birkmaz gelir sonuna kadar emin ol

• sevgilim var de ya da kırmadan ima et

1|0
    0|0
  • Zaten hep o kırılmasın bu incinmesin diye susuyoruz türlü türlü konularda. Bence söyle bu olaydan rahatsız olduğunu. 'Beklentilerin farklı, ben bunlara cevap veremem, aynı şeyleri hissetmiyoruz!' de.

0|1
    0|0
    • Denemeye çalıştım ama sanırım daha sert bir şekilde söylemem lazım

• O zaman daha sert şekilde söyle, yapacak bir şey yok. 'Daha önce de söyledim, açıkladım, ama anlamak istemiyorsun!' de en başında, belki faydası olur. Annene de söyle bence, o kız geldiğinde içeri almasın, uyuduğunu söylesin, ya da dışarıda olduğunu falan.

• sevgilim var de en iyisi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hmm hergün 5 dakikada geliyor öyle mi hih evet sensin kral pasasın sen yaparsın baba hee evet evet...

0|0
    1|1
Yükleniyor...