Bazen her şey üst üste geldiğinde ne yaparsınız?

çok kötü günler geciriyorum ve bu olaylar üst üste hep yenisi ekleniyor bütün hayatım mahvoldu ne yapmam gerekiyoo aşk durumum ailem yüzünden cok zarar görüyo saglık durumum kötüye gidiyor..

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Sağlına dikkat et en baştan, sonrası düzelir

0|0
    1|0
    • ben cogu seyi cok kafama takıyorum ve bu yüzden psikoljim ve saglıgım bozluyor

• Allah senden razı olsun canım cok moralim bozuk inan onsuz kendimi daha kötü hissediyorum kimseye bisey diyem,yorum patlamak üzereyim cok zor durumdayım

• Peki bunun bir çaresi olmalı, nezaman kadar böyle devam edeceksin ki, herşey ilinize bağlı, istiyorsan hiç kimse seni vaz geçiremez, istemiyorsan en doğrusu vaz geçmek ve unutmaya çalışmak

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• en iyi mola bol uykudur sonrasından bol bol gezecen ve yine uyuyacan :D

0|0
    0|0
  • Kendinle baş başa kal,kendini dinle..Antideprasan al,Fırsatın varsa da kimi zaman alkol..

0|0
    0|0
  • şarap şişeleri boşalır

0|0
    0|0
  • akisina birakirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bak canım benimde annem babam sevgili olaylarına karşı hele babam bir duysa kötü olur benim için o yüzden sadece annem biliyo onada arada bir anlatıyorum annene babana söylemeden devam et

0|0
    0|0
    • canım babam annem sayesinde duydu o yüzden bu kadar üstüme geliyolar bu yasta olmazmıs böyle seyler

• umursama banada öyle dediler ayrıldım dedim ama vazgeçemezdim bitirmedim canım güçlü ol yenilme onlara hayat senin hayatın seven sensin onu

• ailen yüzünden neden zarar görüyor ?

0|0
    0|0
    • ailem cok baskıcı svgilimi kabul etmiyorlar ayrılmam için herseyi denediler ve halada devam ediyolar

Yükleniyor...