Gelen çıkma teklifini alay ederek reddetmek nedendir?

bazı kızlar var sanki kainat güzeli bir havalar filan...çocuğun biri hoşlanır çocuğa verilen örnek cevaplar

-sen hiç aynaya bakmıyor musun?

-merdivenden mi çıkıcaz? vs. bunun gibi bir sürü aşağılık cümle var. bunu söyleyen bir yerleri bir karış havada olan bu kızlara yorumunuz nedir?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• bunu akıllı bir kız demez zaten. hoşlanmasan da karşıdaki adamı adam yerine koyup kibarca reddedersin...

teklifi reddetme biçimi bu olanlarla zaten çıkmamak daha hayırlı değil mi.

-düşünmüyorum, birlikteliğim var, seni arkadaş gibi görüyorum, flörte ayıracak zamanım yok..bahane bol

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• karşındakini insanı kırmadan üzmeden bişey anlatabilmek o kişinin karakterini gösterir istemiyosan bile aşağılamak niye ayrıca kimse bulunmaz hint kumaşı değildir içi boş bir ego olabilir bu davranışın açıklaması...

0|1
    0|0
  • birileri egolarını şişirmiş nefret edilesi kızlar onlar

0|1
    0|0
  • bu kızlara "kezban" denir, aynı duruma kendilerinin de bir gün düşebileceklerini düşünmezler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• onlar gelecegın evde kalanları arkadasım sıkma canını,herkes aynı degıl,sen teklıfden cekınme,bırı olmazsa biri:))

0|1
    0|0
    • yok kardeş ben canımı niye sıkayım çokça arkadaşlardan ya da ordan burdan duyduğum şeyleri paylaşmak istedim

• merak etme onlarında burnunun sürtücek birileri bulunur kardeş... kmise çektiği acıyla kalmaz yanına yaptığıylada kalmaz

0|1
    0|0
  • tokatı bas yeğenim

0|1
    0|0
Yükleniyor...