Arkadaşımın abisine aşığım

Arkadaşlar benim bir arkadaşım var tam arkadaş gibi denemez beni sevdiğini biliyorum ama onu sevmiyorum oda biliyo. bari arkadaş gibi takılalım dedik neyse. Biz o arkadaşımla okul çıkışı abisine rastlaştık o an vuruldum ben ona. O gün bugündür aklımdan hiç çıkmıyor sürekli arkadaşıma yakın davranıyorum abisini görebilmek için. bir kaç kez evlerine gittim. üstü çıplakken bile gördüm çok fena tahrik oldum. Ama gelin görün o benden 12 yaş büyük napmalıyım yaa? evli ya da nişanlı değil. sevgiliside yok bana da yakın davranıyo sizce abi gibi mi davranıyodur ona açılsam sorun olur mu?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• 12 yaş mı oha.. Sen kaç yaşındasın o kaç yaşında? Yaş durumuna göre 12 yaş mümkün olabiliyor.

0|0
    0|0
    • ben 18im o 30

• Aslında onun isteğine bakar bu iş. Ancak erkek arkadaşının abisi yani :) mümkün değil..

• Daha genç birilerini bul derim daha gençsin yaşın 18 :)) Daha çok kişiler gelip geçecek.

0|0
    0|0
  • Arkadaşının abisiyle aranda yaş farkı var mı birde o bu durumu biliyor mu ... ?

0|0
    0|0
  • sorun olmaz...iki tarafta ilgiliyse birbirine neden sorun olsun ki..?

0|0
    0|0
  • imkansız heralde abla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hmm yaş farkını sorun etmeaçıl derim ben ilk olarak sana birşey söyleyeceğim ama bu ikimzn arasında kalacak dıye başla yoksa kardeşine söylerse biraz durumlar karışabilir

0|0
    1|0
  • Abisinin duygularından emin olmadan adım atma.

0|0
    1|0
Yükleniyor...