Onunla konuşsam mı? Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar bugün okulda beden dersi vardı dısarda oturuyorduk yan masada kızlar vardı içlerinde birine bakmaya başladım ve oda bana baktığında 5-6 saniye göz göze geldik sonra başka tarafa baktık bu yaklaşık 5-10 defa oldu ve hoşlanmaya başladım çıkışta konuşiyim dedim çıkışta bana bakarak cıktı ve bir merhaba bile diyemedim sonra cesaretimi topladım arkasından gitim tam söyliyecekken evlerine girdi sonra eve gitim arklarla top oynamaya çıktık sonra ben kafeye gidiyordum 5-10 dk sonra evlerini önünden geçerken balkonda kardeşiyle oynuyordu baktım oda baktı evlerinin önündeki banka oturdum sonra balonları aşağı düştü almaya indi sonra aşağıdan balkona atmaya calısıyordu ve ben kalktım gittim dedim ki ''Merhaba bakarmısın sakıncası yoksa ismini öğrenebilirmiyim '' dedim.Oda neden ki diye dedi sonra neyse dedim gittim

Evet böyle sizce ne yapmalıyım ? Pazartesi yanına gidip cıkısta bir konu hakkında konuşmak için söylicem onu bile reddedecek die korkuyorum

sizce ne yapmalıyım ?

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Gördüğünde Ona bakarak gülümse tabi o an seni görebilirseç , o sana baktığında bakmıomuş gibi kafanı çevir faln... Faceden ekle ama hemen mesj atma aradan 3-4 gün ,1 hafta flan geçince mesaj atarsn

0|0
    0|0
  • ahahahaha ay canımmmm ya yerim <3 Sen ne yap bak biliyon mu git bir çiçek falan al :)

0|0
    0|0
    • haysiyetsiz dalga geçmek içinmi yorum attın biraz olsun yardım ederdin

• valla yanlış anladım galiba çok özür dilerim ya kusura b. çiçekle gidemem utanırım .D:

• utangaç erkeklerden hoşlanmaz kızlar (çiçek götür sen abla sözü dinle niyetini de anlamış olursun, ama herkesin ortasında olmaz yalnızken ver)

• balonu atmaya çalışıyor balkona ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gidip konuşmalısın. Bence olumlu bir yanıt verecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...