Aldanmayayım mı tatlı sözlerine?

Hoşlandığım adama her ne kadar ilgimi belli etmemek için çırpınsam da sanırım o farkında. çapkın bir adam bunu biliyorum.ama ben tüm gün onun yanındayım.diğer kur yaptığı kadınları benim kadar görmüyor.her gün mutlaka güzel sözler sıkıştırır sohbet arasına.canım güzelim der fırsat buldukça.aramızda sohbeti olmuş şeylerle ilgili iğneleyici konuşup benimle uğraşır.ama dostu olarak gördüğünden mi yapıyor ilgileniyor mu anlayamıyorum.ya da ilgimin farkında olduğu için dalga mı geçiyor.bugün bir şeyle meşgul oluyordu ben de ben yokmuşum gibi davran beni görme dedim.o da seni görmemem mümkün mü benim diye kendi kendine mırıldanarak konuştu?ne anlamalıyım bu tutumundan sizce?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Durum nedir ? Evlimisiniz bekarmı ?

0|0
    0|0
    • bekar her ikimizde

• kucak açacak en son kız olduğumu bildiğine eminim.ömründe tanıyabileceği en masum kızımdır diye düşünüyorum ve en önemlisi o da bunun farkında olabilecek kadar zeki bir adam ;)

• O zaman yaşadın...Ama bir de şurdan bak ! bütün meyvelerin tadına bakan mı daha değerlidir...Yoksa senin gibi ender bulunan bir meyvenin tadına ilk bakan mı ? yani bir dükkan düşün ilk müşterisi sen,onun için de aynı...Hangisi daha kalıcı olur :) Anladın semi ?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Hoşlanıyo da olabilir başka bişey de bundan sadece o söylerse emin olabilirsin.

0|0
    0|0
  • aldanma yalan diyo

0|0
    0|0
  • Aldanma sakın seni kandıracak gibi çünkü.

0|0
    0|0
  • aldan aldatmadan

0|0
    0|0
  • kur derken nasıl yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...