Eşit ağırlık ve üniversite bölümleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ben bu yıl üniversite sınavlarına gireceğim.E tabi Aklımda Bazı Bölümler Var Fakat Yeterli Bilgim Yok. PDR-Psikoloji ve Hukuk çok iyi bölümler ama kazanması da zor açıkçası. Okuyanlar Veya Hakkında Bilgi sahibi olanlardan bazı bölümler hakkında bilgi istiyorum;

- Uluslararası Ticaret

- Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler

- Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

- Denizcilik İşletmeciliği Ve Yönetimi

- Yönetim Bilişim Sistemleri

- İşletme (İngilizce)

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• -YBS için "YGS-6 Boğaziçi" kasın...

-Psikoloji adına yabancı dil eğitimi almanız sizi öne çıkarır, bu da bazı özel üniversitelerde ve birkaç devlet üniversitesinde kazanabileceğiniz bir olanaktır. Diğer eski ekoller de gayet iyidir (İÜ, Hacettepe gibi) sadece birinci seçenekte gelişim şansınız daha fazla olur. Çünkü Psikoloji biliminin kaynak çevirileri ülkemizde yeterli düzeyde değil.

-İşletme'de Bilgi Üniversitesi Liverpool programı ile çift diploma olanağına sahip... Temel başlıca iki diğer okulların da Boğaziçi ve ODTÜ olduğunu tahmin edersiniz...

-Diğer bölümler adına bilgi sahibi değilim.

-Hukuk düşünüyor musunuz :)) Ya da boşverin düşünmeyin diyormuşum :)) Kararınız bu bölümden yana olursa bin kez sorgulayın diyecektim...

Sınav adına ihtiyaç duyduğunuz ne durum olursa iletilerim açık haldedir, başarı dileklerimle...

0|0
    0|0
    • Yok Hukuk Veya Psikoloji Düşünmüyorum. Deniz Harp Okulu İçinde Şansımı Deneyeceğim Birde GÜVERTE Bölümü için güzel şeyler duydum onu araştıracağım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hukuk okuyorum merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • biz onun için fazla iyiymişiz tatlım :D

• Ben Polis olayım ya zaten bu hükümet bir polise bir imam a çalışıyor. ;)

• :)) aynen öyle

• psikoloji okuyorum sorunu alabilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...