Beyler sevgilinizin sizi pohpohlaması hoşunuza gider mi?

Beyler sevgilinizin sizi poh pohlaması hoşunuza gider mi ? ne tür iltifatlar hoşunuza gidiyor ?

0|0
734

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• erkekler de sanılanın akisne insandır.

öylesine değil eğer içinden geldiği için söylüyorsan ne söylediğin pek önemli değil. bazen basit birkaç söz saçma sapan bir edebi söylemden çok daha anlamlıdır.

0|1
    0|0
  • yiğidim aslanım tarzı şeyleri kro işine kaçmadan alttan alttan işlerse erkek de böbürlenir ama dozu iyi ayarlamak lazım tabi

avatardaki kızın saçı bomba yaaa :((

0|0
    0|0
  • iltifat güzel.poh poh ayrı bişey.içinden gelmeyen doğru olmayan bir iltifatı duyduğum an o kızdan soğurum

0|0
    0|0
  • Azı yarar, çoğu zarar.

Kalpten geldikçe sarar,

Yapmacık oldukça da boğar..!

0|0
    0|0
  • Yalçın abiye katılan Tülay diye böğüren adam geldi aklıma :D ekranın altında "Karımı birileri pohpohluyor" yazıyordu :D

0|0
    0|0
  • böyle bir ihtiyacım olmamakla birlikte sevdiği insan tarafından övülmek, pohpohlanmak elbette hoşuma gider, dalga geçmesinden iyidir :))

0|0
    0|0
  • İşi abartmıorsa bide pokemon gbi sesler çıkarmıorsa bicici vididi agumagu falan filan :D Penguen gbi dğlse hoşuma gider illaki :)

0|0
    0|0
  • Hayır... Poh pohh poh yapmasın.Anaçıl olmasın.Hırçın asi kendi halinde olsun.Kulağıma ismimi fısıldasın yeter.İsmimle hitap etsin.

0|0
    0|0
  • evet tabiki hoşuma gider yakışıklı olduğumdan bahsetmesi yeterli

0|0
    0|0
  • POh POH layan türk kızı var mıki ? ya da ben nerde yasıyorum...

0|0
    0|0
  • gereksiz saçma veya ne bileyim aşırı olmadığı sürece kimin hoşuna gitmez ki.

0|0
    0|0
  • Her zaman degil eleştirmesi de hoşuma gider yerine göre

0|0
    0|0
  • erkek götünün kalkmasına ihtiyac duymaz zati kalkan neyse işte anladınız :)

0|0
    1|0
  • Haketmediğim iltifatları, gazları kabul edemem nayır zorlamayın canım aa

0|0
    0|0
  • her insanda küçükte olsa bir ego vardır... ve bunun okşanmasını herkes ister...

0|0
    0|0
  • o yoooooo.! iltifatlarin altında cansikici istekler yatar..( noktalar yerli yerinde.yanlışlık yok)

0|0
    0|0
  • oldu da poh pohlaması kaldı

1|0
    0|1
  • Yani olsa da gitse dimi...

0|0
    0|0
  • yok be ne gitsin gazlamı çalışıyoruz kardişiiimmmm

1|0
    0|1
  • En sevdiğim şeydir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir kere olur o zor zamanında güldürmek için uğraşırsın sürprizler yaparsın ama ne olur biliyor musun sonunda g*tü kalkar o yüzden gereksiz .

0|0
    0|0
  • eski erkek arkadaşım çok cilveliydi. güzel sözlere de hastaydı. çok alasım vardı, alamadım. erkekte işveye cilveye bayılırım. pohpohlarım

0|0
    0|0
  • Çok yapmacık gelir öyle. İçinden geldiği gibi iltifat etsin o hoş olur ama.

0|0
    0|0
  • aslan burcuysa ölür bıter iltifatlara.

0|0
    0|0
  • "Döşü gıllı ayım,erkeğimmm" :D hsmavjs bööğh

0|0
    0|0
  • ayarında ya her şey ayarında :D

0|0
    0|0
  • O ne demek? .s

0|0
    0|0
Yükleniyor...