Kapat

Şu an o kadar üzgüm ki yine aynı yine yalnızlık

hep platonik aşka tutulmaktan bıktım.sevgim tükenmek üzere .çok yoruldum artık bende gerçekten sevilmek istiyorum.beni sevdiğini düşündürecek haeketlerde bulunan insan baktım ki herkese de öyle davranıyormuş.20 yaşındayım kimseyle çkmadım artık aşka inancım da kalmadı...

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• ben karşı cinse saygı duyarım onun istediği ğibi birisimiyim diye düşünürüm ona çiçekler alırım defterime her gün yazarım onunla yürümek,onunla sohbet etmek,onunla dertleşmek,onunla sevgimi paylaşmak,onunla zaman gecirmek.,onunla evlenmek,onunla sonunda yaşlanmak ne hoş olurdu.ama o yok benimde inancım tüketndi ve ben yeniden yaşamak yeniden doğmak yeniden sevçnli olmak yeniden sevmek yeniden sevilmek karşımdakine yeniden baglanmak isterim sizinle tanışmak size güven vermek sizinle arkadaş olmak isterim lütfen bana bir şans verin sizi mutlu edecegime inanıyorum böle yazdım bana bir cevap yazacakmısnız hanımefendiçiğim inanaın tüm samimiyetimle ciddiyim

0|0
    1|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• üzülme, zamanla olur bir şeyler. Hoşlandığın birisi varsa git teklif et ne diye platonikte bırakıyorsun ki. Erkekten beklemeler bitti artık devir değişti kızlar teklif ediyor. Millenyum çağındayız. Kabul etme ihtimalide yüksek.

0|0
    0|0
  • açılmaya gittim 1 yıldır açılmaya an bekliyordum boynuma atladı aniden ben daha bir şey demeden bunun sevdiği kıza açılmış sen niye geldin dedi? platonikte kalsaydım daha iyiydi be

0|0
    0|0
  • Belki de en hayırlısı olacaktır ama geç olacaktır eğer sen zorla ararsan şansınnı zorlarsan kötü biri denk gelir bekle biraz..

0|0
    0|0
  • nerdesin dicem şimdi yanlış anlıcan ama gene de yanlış anlamazsın belki diye sorayım nerdesin?

0|0
    0|0
  • hepsimi oyle oldu

0|0
    0|0
  • olur oyle hayat acımasız çözüm yok.

0|0
    0|0
  • yanlız değilsin can :( kimilerinin işi budur

0|0
    0|0
  • Elbet bigun bulacaktir seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Acele etme.

Aşkı bulacağım diye çırpınma, o seni elbet bir gün bulur.

1|0
    0|0
  • Karamsarsın fazlasıyla ..

0|0
    0|0
  • aşkı arama,ararsan gelmez. akışına bırak sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...