Erkekler bir bakın ya pişmanım akıl verin :(

daha önceden çok muhabbetim olmayan bir erkek arkadaşım mesaj atmıştı yazın baya konuştuk falan işte ama bu benim arkadaşımın eski sevgilisi ben de bu yüzden çok yüz vermedim çook istememe rağmen kabul etmicem dedim kendime. ben az cevap atsamda o hep üst üste çok seviyeli ve kibar bir şekilde mesajlara devam etti. daha sonra okullar açılınca bizim sınıfa -hiç gelmezdi eskiden- gelmeye başladı başladı bakış falan atmaya başladı ama ben hala yüz vermiyodum zaten çok arkadaşı yok o yüzden aramızdaki de pek bilinmiyo. geçen bu eski sevgilisiyle bir şey konuştu ne konuştu bilmiyorum zaten eski sevgilisine de ben anlattım olayı yan gözle bakmam falan dedim çünkü kız unutamamış galiba neyse işte bunları konuşurken görünce ben yeniden çıkıyoar sandım ama sonra okul çıkışı çocuk bana kitap verdi ve bir şey ememe fırsat kalmadan gitti benim de kafam karıştı sonra bir akşam mesaj attı psikolojik sorunlarından falan bahsetti ben artık güçlü görünmekten yoruldum falan dedi zaten o gün içmişti bunlar. bir erkek içince iç yüzü gerçekten açığa çıkıyomuş. başak burcu bir de kolay kolay yüz vermez diye biliyorum sizce neden çok samimi olmadığı birine bu kadar özel sorunlarını anlatıyo. eğer arada arkadaşım olmasa atlıycam kollarına ama en azından zaman lazım yavaş yavaş ilerlesin istiyorum. en son bana sorunlarından bahsettikten sonra konuşmadık bir daha okulda da öncesine göre soğuk geldi biraz. sizce benden bir adım mı bekliyo napmalıyım bir akıl verin çok karışık bir durum :((

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• ergenekoncu diye milleti içeri alacağına ergenci leri alsalar bu tarz sorunda kalmayacak işte pof ki ne poff

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• sığınacak bir liman arıyor kendince vebelli ki ilişkisindende memnun değil ki önceki konuştuğu kişi arkadaşın bulaşma derim ben sana açılmış çünkü seninle kurduğu muhabbetten istifade etmeye çalışmış iyi güzel hoş senden hoşlanıyor diybiliriz ama aranızdaki kişiye olmaz bu ve sen özellikle ona "yan gözle bakmam" dedikten sonra bu yaparsan ...

1|0
    0|0
  • vazgeçmelisin.

1|0
    0|0
    • neden

• :/ zor kararlar ama zamana bırakmayı planlıyorum

• ama zaman her şeyin ilacı diye düşünme zaman sadece olayları olgunlaştırır senin içindeki fırtınaları dindiremez kabuk bağlatır sadece yaralara.

Kızlar Ne Diyor 1

• Başak burçları kendine yakın görmediği kişilere özelini açmaz.

Arkadaşın hala unutamamışsa bulaşma derim.

1|0
    0|0
    • o unutana kadar beklerim zaten yakın değiliz kadar garip bir kız hiç girmek istemem bir de böyle işşlere sakınılan göze çöp batar misali

• Aynen öyle, dikkat!

Yükleniyor...