Ilk öpüşme nasıl olacak?

gerçekten şu ilk öpüşmede sanki nasıl yapılcanı biliyo gibi mi öpüşüyosun merak ediyorum ilk öpüşmenizde ne hissettiniz iğrençmiyidi felan anlatın ya benim sevgilim var ama daha öpüşmedik hazırlıklı oliyim biraz öğrenip :DD

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Çok Meraklanıyordum Bayağı Bir Video Felan Baktım Ama Tam Anlamıyla Bir şey Bulamadım Sende Hiç Meraklanma İlk Öpücükle Herşey Yoluna Girecek Muhtemelen Erkek Biliyordur Seni Zora Sokmadan Öğretir O Hem Bilmediğini Anlamasında Utanılacak Bir şey Yok Bu Saflığını Gösterir Oda Bilmiyorsa Evcilik Oynuyor Gibi Olur... =)))

0|0
    0|0
    • deneyerek öğrenicez artık iğrenç olmaz ama işallah

• Yok Yok Hiçbir İğrençlik Olmaz. İnsan Sevdinden Asla İğrenmez Tiksinmez.

• aynen tiksinmemde böle ne biliyim ağzımda susam falan kalmışsa iğrenç olur :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• herşeyi oluruna bırak biraz relaks ol daha çok zevk alacaksın nefes almayı unutma yeter :))

0|0
    0|1
  • İlk öpüştüğümde direk Fransız öpücüğüyle karşılaştım kendim 1-2 dakika gelemedim sonra bağımlık yaptı bu seferde hatunla ayrıldık benim için kötü bir durum oldu dadına da yeni vardıydım :)

0|0
    0|0
  • Ağızlarınız kokmuyorsa müthiş bir haz alacağınız kesin :) Bir kız arkadaşınla denemsini yap :)

0|0
    0|1
  • İlk öpüşmede ikimiz de çok heyecanlanmıştık ilk atağa ben gecmistim o başta karşılık veremedi sonra karşılıklı öpüştük :D

0|0
    0|0
  • bence hazırlanman senin bir 4 yılı bulur böyle :D

0|0
    0|0
  • o bilir herhalde rahat ol

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• çok güzel bir duygu, o ne yapıyosa aynısını yap önce şimdi anlatsak da o zaman heyecandan unutursun :D

0|0
    0|0
    • olsun anlat neler yapmalıyım mesela söle unutmam ben :D

• hafifçe emerek öpüceksin işte sonra dilini falan karıştırırsa o sen de dilinin ucuyla da öp falan anlatamıyorum :D

• Sevgilimin ilk defa beni öpecegi sırada uzaklasmak istedim kalbim yerinden çıkacakmış gibi atıyodu :) sonra öptü beni aslında ilk hissettigim sey iğrençlik tükürük sonucta :/ ama devam ettikce hic bitsin istemiosun :)

0|0
    0|0
  • sıcak duygular ayağın yerden kesiliyor uçuyor gibi oluyorsun ilk mpüşmeyle bunu hissetmiştim :)

0|0
    0|0
  • Hiç öpüşmedim ki söyleyeyim. Akışına bırak içinden nasıl geliyorsa öyle.

0|0
    0|1
Yükleniyor...