Kısmetimize yazılmış birileri varken neden sevgiliye veya arkadaşa gerek duyarız?

'' Kısmetimize yazılmış birileri varken neden sevgiliye veya arkadaşa gerek duyarız ... ? :'(

Bu şarkınız ... link

Bu resminiz ... link
  • Çünkü olup olmayacağını bilemediğim için ...
    A seç
  • Şimdiye kadar hiç düşünmedim ...
    B seç
  • Diğer ... ( Belirtiniz ... ? )
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Düzeltme : Arkadaşlar '' Birileri '' derken genel anlamda söyledim sadece Eş

olarak düşünmeyin ...

Güncelleme için özür dilerim ...

Güncellemeye HAYIR ... !

0|0
97

En İyi Erkek Görüşü

• yaradan bizi öyle yaratmış sorgulamak yanlış kişisel fikrim caps1;) kaderimizi bilemeyiz sonuçta;)

caps1 5*****

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim caps 2 ...

Not : '' Her zaman söylüyorum sorularımda bulunman bile beni mutlu ediyor caps 2 ... ''

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• kısmet dediğin senin seçimlerindir. kader konusunu bir kere daha okumanı araştırmanı tavsiye ederim. Allah yazdığı için gidip de onunla evlenmeyeceksin. senin seçimin o yönde olacağı için Allah bunu önceden biliyor sadece ve yazmış. kısmet budur.

soruna gelecek olursam, sevgili olsun diye değil ilerde kocam olacak inancıyla görüşüyorum ben.

0|0
    0|0
    • Kader konusuna birşey demiyorum ben ... Sen sorumu yanlış anladın yani mesela 18 yaşında sevgilisi olan biri sence ne amaçla sevgili yapar vs. vs. ... ?

• onlar da bir saflık işte uzuuun seneler devam edebileceklerini düşünüyolar ama %90ı başarısız. bazıları sırf yalnız kalmamak için, bazı kızlar hava atmak ve hayatı beleşe yaşamak için.. bu böyle uzar gider. ama benim ilk görüştüğüm ve tek görüştüğüm kişi evliliğe doğru gidiyor. bu inançla yola çıktık.

• Hayırlısı olsun ...

• kımın esımız olacagını bılemeyız kı.konusursun ve o konustugun kısıylede hayatını bırlestırmek ıstersın ,sen ıstersın ama kader alın yazısı vardır.rabbım sana o kısıyı yazdıysa o kısıyle her halukarda hayatını sonlandırırsın.sen eger o kısıyle konusuyorsan her ne kadar ıstesende olmıyacaksa yazılmamıssa alnına rabbım onu sana nasıp etırmez bır yerden kopar

0|0
    0|0
  • Ya kismetin sevgilinse odun gibi oturup beklersen zaten bir halt olmaz öyle bir dava yok :)

0|0
    0|0
  • Yalnız hayat şekersiz kek gibi de ondan.

0|0
    0|0
  • bilmem hiç düşünmedim

0|0
    0|0
  • birileri olduğu için _ler ekine dikkat çekiyim

0|0
    0|0
  • Çünkü olup olmayacağını bilemediğim için ...

0|0
    0|0
  • Çünkü onu ararız

0|0
    0|0
  • Yalnız kalmamak için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Belki kısmetimizdeki kişi konuştuğumuz veya flört ettiğimiz kişi olabilir diye

1|0
    0|0
    • Olmadığında ... ?

• Kaderin 2 çeşit olduğunu unutma bence.

Değiştirilebilir kader,

Değiştirilemez kader.

Senin mantıkla düşünürsek o zaman nasıl olsa ölececeğiz yaşamaya gerek yok.

• iyi bir konuya değindin ama hayatımızın gereği duygularımızı anımızı paylaşmak isteriz

ve aşık olmak dünyaya başka bir gözle bakmak demektir insan hayata yaşama biraz daha farklı bakıyor :)

1|0
    0|0
  • belki de kısmetimiz odur onu bulmak için...(her insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık)...

0|0
    0|0
  • Sınav bahanesiyle becerilmek için sanırım.

0|0
    0|0
  • Çünkü olup olmayacağını bilemediğim için ..

0|0
    0|0
  • yanlız kalmamak ıcn

0|0
    0|0
Yükleniyor...