Ona sevgimi nasıl belli ederim?

Merhaba benim 10 gundur sevgılım var hergun bulusuyoruz aramızda iyi :) bana dün sevdiğini hiç belli etmiyosun dedi niyeki ne beklıyosun falan dedım sen bul dedi. Dusundum ama aklıma bişey gelmedi. Utandıgım için fazla karsılık veremiyorum ona. Bundan mı şikayetçidir .s

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• sen ve senin gibi buradan bayanlara sesleniyorum, arkadaşlık anladık, takılma, muhabbet etme, sevgili olma, bir yerle gitme tamamda, neden karşınızdaki surat yapınca isteklerinizden ödün verip kişiliğinizi, tavrınızı koymuyorsunuz illa karşınızdakine bir şey mi sunmanız lazım içinizden bir Allah'ın kulu da çıkmıyor beni seviyorsan kişiliğimi karakterimi sevsin bir beklentin varsa ben kendimi sadece evleneceğim kocama saklıyorum demiyor.

0|0
    0|0
    • Oha cok utandım ezildim .s.s senın dediğinde dogrudur ama ben bılmek ıstıyorum ne bekledıgını

• için fesat aq

• ben bir erkeğim ve senden daha iyi bilirim erkelerin ne düşündüğünü genelden yeni bir soru sor erkekler kız arkadaşlarıyla cinsellik yaşamak ister mi gibi %99 evet der soru sor bir kızla tanışmayı cinsellik yaşamak içinde mi istiyorsun yaz %99 evet olur ve bu soruyu bayanlara da sor ne tesadüf ki evet olacak

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bel altı kastetmiş bence

0|0
    0|0
  • Pis sapık de ayrıl

0|0
    0|0
  • 10 günlük ilişkide ne şikayeti. ne sanıyor seni.

0|0
    0|0
  • 36-45 yaş aralığında utanıyorsun ?

0|0
    0|0
    • haha ya onu kaydolmak için yaptım :Dd

• bi tene öp, bir daaha öyle bir şey demez

0|0
    0|0
    • utanmasam işte :D heyecanlanıyorum bide

• bişi yok onda ya, gözüme bişi kaçtı de gerisi gelir. ama gözüne bak dikkat et :D ;)

• bu haikayenin sonu sevişmek :)

0|0
    0|0
  • Belkide sana büyük umutlar bağlamıştır.

0|0
    0|0
  • peki 10 günde seviyormusun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana burada yazılanlar sacma gelmıs olabılır ama cocuk gercekten de senın ondan cekınmemenı ve yakınlasmanı ıstıyor.Aklınca boyle yaparak senı kendıne cekecek.Bekledıgı senden cekınmemenın dısınca opusmek ıstemesı bıle olabılır.Sana sacma gelmesın bunlar okuyanca ılk aklıma bu geldı.Erkek mılletı bu canım sevse de ıster sevmese de.Yok oyle sevıyorum,dokunamam,kıyamam,opemem.Erkek bu her boku yemek ıster,sen ızın verdıgın yere kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...