Ilişkilerde yaş problemi

bay ve bayanlar yaşadığınız ilişkilerde yaşı problem edermisiniz. bu konuda sizden başkasına söz düşermi yani karıştırırmısınız ilişkinize başkalarını..?

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaşça küçük birinin beni anlayamayacağını düşünürüm. Erkekler çok geç olgunlaşır kızlara göre bu yüzden benden 2-3 yaş büyük olmasında fayda var diye düşünüyorum. Birbirimizin düşüncelerini daha rahat taşıyabiliriz bu şekilde.

0|1
    0|0
  • Aralarındaki yaş önemlidir ama çokta sorun olacağını sanmıyorum yeter ki karşılıklı saygı,sevgi,güven,olgunluk olsun başkaların karışmasıda anlamsız olur bence herkes kendi ilişkisine bakmalı

0|1
    0|0
    • evet başkalarının karışması çok anlamsız. ama bazı karakterdeki insanlar kendi vermesi gereken kararlara başkalarınıda karıştırıyorlar

• başkasına gerek yok..ben kendim problem ederim..fazla yaş..fazla kavga demektir..

0|1
    0|0
    • neden fazla yaş fazla kavga ?

• evet haklısın

• Bu durum beni ve sevgilimi ilgilendirir. Kimse karışamaz ve bir şey diyemez.

0|1
    0|0
  • bir ilişkide 3.ye söz düşmez bence sevgilim ve benim için yaş sorun değilse bundan kime ne ilişimiz hakkında kimsenin yorum yapmasına izin vermezdim

0|0
    0|0
  • yaşa hiç takılmadım kendimden 5 yaş küçükle de oldum 10 yaş büyükle de..

aşkın son umursadığı şey yaş olsa gerek dostum...

ilişikime de kimseyi karıştırmam benim tercihim benim hayatım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• fikir sorulablr.ama kararı kendı vermelı şahsın

0|1
    0|0
  • En son dikkat edeceğim ayrıntı ..Önemli değil hiç

0|1
    0|0
Yükleniyor...