Kapat

Bu bir hata mıdır ?

Okulda, dershanede,kursta.. Herneyse etrafımızda birsürü insan oluyor. Bazılarıyla hiç samimi olmasakta bizi ekliyorlar. Ben genelde nolacak canım eklemiş o kadar diye kabul ediyorum pek tanımasam bile. Hata mı bu? Kabul etmemek mi gerek?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şunu diyim samimi olmadığın ama çevrendeki olan arkadaşlarını ekle unutma olmadık taş kafa yararmış belki sen ona bişey sorcan belki o sana bişey sorcak oyüzden arkadaşdan bişey olmaz sınıfındaki arkadaşların abazalık yapamaz yaparsa engellersin zaten yapan adam değildir

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bende aynısını yapıyorum tanışmak ve kim olduğunu görmek için muhabbet gerek yoksa ön yargılı biri oluyorsun herkes kötüdür diye =)

0|0
    0|0
  • yoo et kabul sıkıntı yok tanışırsınız belki aralarından biri adam gibi adam çıkar

0|0
    0|0
    • genelde yazılıyorlar. Yüz vermeyincede siliyorlar ne bu ya O.O

• napsın sevgili arıyor onlarda :)

• valla pişmanım kabul ettiğime

• ya gerçekten kabul etmeyin kızlar yapmayın şunu valla kabul etmeyin bence hata düzgün bir kızın facesin de az sayıda erkek olmalı

0|0
    0|0
    • ya nede olsa aynı ortamda bulunuyoruz nolcak kabul etsem diye düşünüyorum. Ama hata tabi

• erkeklerden kıza arkadaş olmaz

• :)

• her ekleyeni kabul eden kızın benim gözümde pek değeri olmuyo

0|0
    0|0
  • onlar abaza oluyorlar işte. ekleme bence ilerde çok daha iyi tanırsın nasıl olsa çok var bunlardan ülkemizde.

0|0
    0|0
    • gerçektende bencede kabul etmemek gerek. Bunu çok daha net anladım.

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç tanımıyorsan kabul etme tabi

0|0
    0|0
    • pişmanım çok:) Adam yazıldı yazıldı yüz bulamayınca sildi bu nedirr yaa

• malesef bende hoşlanmıştım. Gerçi yine de fırsat vermedim dediğim gibi yüz bulamadı

• hmm anladım

• neden ekliyorsun ? ekleme be

0|0
    0|0
Yükleniyor...